پرچمداران سامسونگ در آزمایش عمر باتری این شرکت پیروز شدند

سامسونگ برای اینکه قدرت باتری پرچمداران امسال خود یعنی گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج را به رخ شرکت‌های دیگر بکشد، عمر باتری این دو گوشی را با پنج گوشی مطرح دیگر مقایسه کرده است. برای دانستن جزییات بیشتر در مورد این آزمایش با ما همراه باشید.

پرچمداران سامسونگ در آزمایش عمر باتری این شرکت پیروز شدند

کلیک - گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج هر دو دارای عمر باتری فوق العاده‌ای هستند؛ اما آیا دارای بهترین عمر باتری نیز هستند؟ شرکت سامسونگ آزمایشی انجام داده است که در آن عمر باتری دو پرچمدار خود را با پنج گوشی دیگر مقایسه کرده است و در آخر می‌بینیم که عمر باتری پنج گوشی دیگر قابل رقابت با پرچمداران سامسونگ نیست.

در این آزمایش عمر باتری پنج گوشی مطرح دیگر با پرچمداران سامسونگ مقایسه شده است. در این آزمایش ال‌جی جی ۵ کمترین عمر باتری را داشت و پس از گوشی‌های آیفون ۶ اس، اچ تی سی ۱۰، اکسپریا ایکس سونی و هواوی P9 در مقام پنجم قرار گرفت. آیفون ۶ اس در میان پنج گوشی دیگر با مدت زمان ۸ ساعت و ۱۳ دقیقه دارای بیشترین عمر باتری بود. در این آزمایش گوشی‌های گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج سامسونگ به ترتیب با مدت زمان ۱۰ ساعت و ۵۹ دقیقه و ۱۰ ساعت ۳۰ دقیقه در صدر قرار گرفتند.

در حالی که پرچمداران سامسونگ برنده بی چون و چرای این رقابت شدند، اما در مورد این آزمایش تردیدهایی نیز وجود دارد. از لحاظ نظری این آزمایش را می‌توان به روش‌های مختلفی انجام داد. حتی اگر سامسونگ مدعی باشد هر پنج گوشی مذکور در شرایط کاملا یکسان مورد آزمایش قرار گرفته‌اند، اما باز هم مشخص نیست که در زمان آزمایش، تنظیمات این پنج گوشی مختلف دقیقا چگونه بوده است و یا باتری هر گوشی تا آن زمان چند بار شارژ شده است.

در این آزمایش گوشی مطرح دیگری یعنی آیفون ۶ اس پلاس، غایب است. به دلیل اینکه صفحه نمایش این گوشی و گلکسی اس ۷ اج، هر دو ۵٫۵ اینچ هستند. این گوشی نسبت به آیفون ۶ اس با صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی، رقیب بهتری برای گوشی سامسونگ محسوب می‌شود و احتمالا اگر باتری گوشی آیفون ظرفیت بیشتری داشت، از شرایط بهتری برخوردار بود.

در پایان باید گفت که سامسونگ آزمایش جالبی انجام داده است، اما قطعا این آزمایش نمی‌تواند کاربران را کاملا متقاعد کند که گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج دارای بهترین عمر باتری هستند.

ارسال نظر