معرفی بهترین بازی های اندروید و آیفون

اگر به دنبال بهترین بازی‌های اندروید و آیفون هستید و حوصله گشت‌و‌گذار در اپ‌استور و یا گوگل‌پلی را ندارید، ما برای شما نقد‌و‌بررسی جدیدترین و بهترین بازی‌ها را در این مطلب گردآوردی کرده‌ایم.

معرفی بهترین بازی های اندروید و آیفون

کلیک- شایان ذکر است که ملاک نقد‌و‌بررسی و سنجش بازی‌های معرفی شده در این مطلب فقط و فقط کیفیت و گیم‌پلی جذاب است و از شرکت دادن ژانر در این مطلب خودداری شده است؛ بدین معنی که بازی‌های مختلفی در این مطلب در ژانرهای مختلف مانند بازی‌های سنتی،پازل، مسابقه‌ای،استراتژیک و ... با یکدیگر مقایسه شده اند.

در حالی که هفته گذشته بازی‌های قابل توجهی به بازار عرضه شد، بازی Ocean Drift که در واقع یک بازی بسیار دشوار و از لحاظ حس بازی مشابه به Flappy Bird است، نظر مارا به خود جلب کرد. به جز این بازی، بازی‌های دیگر را نیز مورد بررسی قرار دادیم که می‌توانید در ادامه از آن مطلع شوید.

Road Not Taken

ژانر: نوبتی

مخصوص آی‌اواس

بازی مذکور یک بازی پازل است که می‌بایست در آن با مهارت های مورد نیاز جان خود را حفظ کنید. شما به عنوان یک تکاور در یک جنگل بی رحم و بزرگ در دوران پس از یک طوفان زمستانه وحشیانه به نجات کودکانی می‌پردازید که راه خود را گم کرده اند. سطوح تصادفی بازی یک منبع بی حد و حصر از امکانات را برای کاوش در بازی و غلبه بر چالش‌های موجود ارائه می‌کند. اقدامات شما نه تنها داستان بازی را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بلکه ساکنین روستاهای بازی و نیز شهر شما نیز تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت.

Capture

The Survivor:Lost in Island

ژانر: ماجراجویی

مخصوص آی‌او‌اس

این بازی در مورد ماجراجویی در جزیره صحرایی و زندگی در طبیعت است که هدف نهایی آن زنده ماندن و خارج شدن از آن‌جاست. در این بازی شما یک کاشف مشتاق و با انگیزه هستید و با ماجراجویی در سراسر جهان به بررسی اسرار ناشناخته و مرموز می‌پردازید. جالب است یدانید که در این بازی مهیج هیچ چیزی مانع مواجه شدن شما با خطرات ناشناخته نمی‌شود؛ حتی اگر محتاط‌ترین بازی‌باز دنیا باشید! روزی‌روزگاری، شما در ساحل یک جزیره بیدار می‌شوید و به یاد نمی‌آورید که از کجا آمده‌اید؛ گرسنگی، ترس و احساس از دست دادن همه‌چیز، مانند یک کابوس در ذهن شما ‌پرسه می‌زنند.

Capture

Ocean Drift

ژانر: عبور از گذرگاه

مخصوص آی‌اواس و اندروید

در این بازی شما به عنوان یک قایق‌ران از طریق دره‌ها به بازی ادامه می‌دهید و نکته حائز اهمیت این است که این بازی بسیار شبیه یه ساختار بازی ماین کرفت است. کنترل قسمت‌های مختلف بازی ساده اما چالش برانگیز است؛ با لمس دکمه سمت چپ به راست می‌روید و با لمس دکمه سمت راست به چپ متمایل می‌شوید! با این حال، هر اشتباه جزئی که باعث شود قایق کمی به لبه ساحل برخورد کند، باعث ری‌استارت شدن مرحله خواهد شد. اعلاوه بر این، موجودات دریایی که با سرعت دیوانه‌واری به شما حمله می‌کنند نیز قسمت هیجان انگیز بازی را تشکیل می‌دهند.

Capture

Phoenix II

رایگان

ژانر: تیراندازی

مخصوص آی‌او‌اس

این بازی یک بازی جدید با ژانر تیراندازی تا با گرافیک خوب است که در آن با امواج حملات دشمنان به طور فزاینده‌ای در ماموریت های جدید روزانه مبارزه می‌کنید. این بازی به شما امکان دسترسی به ۴۰ کشتی برای جمع آوری عناصر و ارتقاء سطح خود می‌دهد و هر کشتی سلاح‌های منحصر به فرد خود و دو قابلیت خاص دارد. شما می‌بایست کشتی متناسب خود را بیابید و با ارتقا آن در بازی پیشرفت کنید.

Capture

The Blacklist Conspiracy

رایگان

ژانر: ماجراجویی

مخصوص آی‌او اس و اندروید

تجربه هیجان فوق‌العاده را در این بازی از دست ندهید! با الیزابت کین و دیگر اعضای کارگروه به جستجوی صحنه‌های جرم، بررسی شواهد و بازجویی از مظنونان بپردازید.

Capture

Severed

قیمت: ۶ دلار

ژانر: جورچین

مخصوص آی‌او‌اس

در این بازی شما به عنوان یک جنگجوی مسلح به یک نام ساشا در جستجوی خانواده خود با شمشیر شگفت‌انگیز خود با دشمنان مبارزه می‌کنید. کنترل های لمسی مبتنی بر Swipe به شما اجازه می‌دهد پازل‌ها را حل کنید، اسرار بازی را کشف کنید و در یک نبرد با هیولاها به مبارزه بپردازید. با پیشرفت در بازی، توانایی‌های جدیدی به کرکترتان اضافه می‌شود، به یک درخت به سبک RPG ارتقا پیدا می‌کنید و اسرار جهان فانتزی تاریک ساشا به مرور زمان افشا می‌شوند.

Capture

Train Conductor World

رایگان

ژانر: گذرگاه

مخصوص آی‌اواس و اندروید

دنیای بازی Train Conductor World شامل یک قطار پیمایش از گذرگاه‌ها است. ماجراجویی، پیگیری ماجراجویی‌های دیدنی در مکان‌های اروپایی جذاب است. در این بازی، به کنترل و مدیریت مسیرها می‌پردازید و پیشرفت مسیرهای ریلی خود‌را نظاره گر خواهید بود، ولی باید مراقب عبور لب‌به‌لب از دیگر وسائط نقلیه و انفجار‌های مهیب باشید.

Capture

Dead Shell: Roguelike RPG

رایگان

ژانر: RPG

مخصوص آی‌اواس و اندروید

داستان مبارزه مزدوران مسلح در مقابل جانورانی که از مسیرهای پرپیچ و خم در مقابل ظاهر می‌شوند، این بازی را تشکیل می‌دهد. چه کسی پیروز خواهد شد؟ شما در این بازی فرماندهی یک حمله جان سخت را بر عهده خواهید گرفت. مقصد شما در بازی، Plutonia است که در واقع یک محل استقرار بر روی سیاره Doom-4 است. محموله شاتل شامل طیف وسیعی از سلاح های کشنده، از تبر و اره گرفته تا مواد منفجره و BFG ها است.

Capture

ارسال نظر