ناپدید شدن عجیب مطالب در به روزرسانی جدید اینستاگرام

اینستاگرام که اکنون متعلق به فیس‌بوک است و تصاویر را به اشتراک می‌گذارد در نظر دارد که رشد قابل توجهی در اپلیکیشن‌ پیام‌رسانی Snapchat با یک ویژگی جدید داشته باشد.

ناپدید شدن عجیب مطالب در به روزرسانی جدید اینستاگرام

به گزارش کلیک، اینستاگرام قصد دارد که به رقابت در زمینه اپلیکیشن‌ پیام‌رسانی Snapchat بپردازد. این ویژگی جدید امکان می‌دهد که تصاویر و ویدیو‌ها بعد از ۲۴ ساعت به صورت خودکار ناپدید شوند.
اینستاگرام در وبلاگ خود در روز سه‌شنبه اعلام کرد که این ویژگی که Instagram Stories نام دارد فیلم‌ها و تصاویر ارسالی توسط یک کاربر را در فرمت نمایش اسلاید آپلود می‌کند.
Snapchat که صد میلیون کاربر دارد به خاطر ناپدید کردن خودکار پست‌ها بعد از ۲۴ ساعت شناخته شده است. به هر حال، شرکت بخش خصوصی اعلام کرد که یک ویژگی در جولای به نام memories کاربران را قادر می‌سازد که محتوای خود را ذخیره و اشتراک‌گذاری کنند. این ویژگی می‌توانند باعث رقابت این شرکت با شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک شود.
اینستاگرام که بیشتر از پانصد میلیون کاربر دارد می‌گوید که ویژگی جدید به کاربران اجازه نمی‌دهد که تصاویر یا کامنت‌های پست‌ها را لایک کنند ولی فالوورها می‌توانند پیام‌های دایرکت ارسال کنند.
ویژگی داستان اینستاگرام به زودی بر روی سیستم‌عامل اپل و پلت‌فرم‌های اندروید گوگل توسعه داده می‌شود.

ارسال نظر