iPad Pro را یک کامپیوتر بدانید

اپل در تبلیغ جدید iPadPro، از طرفداران خود می‌خواهد که این آیپد را همانند یک کامپیوتر بداند؛ زیرا اپل iPadPro را همانند یک کامپیوتر کارآمد می‌داند و در واقع آن را یکی از پدیده‌های آینده صنعت کامپیوتر سازی تلقی می‌کند.

iPad Pro را یک کامپیوتر بدانید

به گزارش کلیک، تیم کوک، مدیر عامل اپل، بارها و بارها به بیان این مطلب پرداخته است که اپل با آیپد iPad Pro رویکرد خود را در مورد آینده صنعت کامپیوتر سازی نشان داده است و این رویکرد را در تبلیغ جدیدی دوباره مطرح کرده است.

اپل در این تبلیغ برای نخستین بار iPad Pro خود را یک کامپیوتر نامیده است و تبلیغ آن را با این جمله به پایان می‌رساند.

"تصور کنید اگر کامپیوتر یک آیپد iPad Pro بود، از چه قابلیت‌هایی برخوردار بود."

اپل برای اینکه از رویکرد خود دفاع کند و مردم را متقاعد کند که iPad Pro به اندازه یک کامپیوتر کارآمد است، در تبلیغ خود هر چیزی که iPad Pro را به یک کامپیوتر کارآمد تبدیل می‌کند، نمایش داد که شامل صفحه کلید هوشمند، Apple Pencil (قلم دیجیتالی اختصاصی اپل)، نرم افزارهای ورد، اکسل و پاورپوینت مایکروسافت، نرم افزار Photoshop Fix، نرم افزار Procreate (حرفه‌ای‌ترین نرم افزار در زمینه طراحی)، اپلیکیشن Netflix (بزرگ‌ترین سرویس تماشای آنلاین مجموعه‌های تلویزیونی)، مرورگر سافاری اپل، iBook (اپلیکیشن طراحی شده توسط شرکت اپل برای مطالعه کتب دیجیتالی) و موارد دیگر بود.

در حال حاضر نیز افرادی که iPad Pro دارند بیشتر از این وسیله استفاده می‌کنند و تمایل کمتری به استفاده از کامپیوترهای خود دارند؛ اما برخی از افراد دیگر iPad Pro را به عنوان یک وسیله مکمل در کنار کامپیوتر می‌دانند و از کامپیوتر نیز همچنان استفاده می‌کنند.

در حقیقت حتی اگر iPad Pro تمام قابلیت‌های یک کامپیوتر را داشته باشد و بتواند جایگزین کامپیوتر شود، باز هم ترک عادت کاربران در مورد استفاده از کامپیوتر دشوار است.

ارسال نظر