با قلم گلکسی نوت ۷ بیشتر آشنا شوید

به عنوان یک تکه پلاستیک، قلم نوت ۷ که معروف به S Pen است، می تواند کارهای بسیاری انجام دهد.

با قلم گلکسی نوت ۷ بیشتر آشنا شوید

به گزارش کلیک، این اس پن از گذشته تا به حال با سری نوت همراه بوده و به مرور زمان با وبژگی های جالب تری همراه شده است که نه تنها انقلابی در اندروید به پا کرد، بلکه روز به روز موجب افزایش محبوبیت سری نوت در میان کاربران شد.

این قلم که به نوعی جزئی از دی ان ای اصلی نوت به شما می رود، مجموعه ای ویژگی هاست که در واقع منوی مخصوص به خود را دارد. یکی از جالب ترین ها، در نظر ما، "Translate" نام دارد که به شما این امکان را می دهد که متن های متعدد به زبان های مخلتف را به هر زبانی که می خواهید ترجمه کنید. این ویژگی برای تصاویر هم کاربرد دارد.

اما چه می شود اگر شما نوت ۷ نداشته باشید و بخواهید از این ویژگی استفاده کنید؟ خب شما می توانید از برنامه ای شبیه به همین نرم افزار که بر روی تمام گوشی های اندروید به نام "Google Translate" وجود دارد، استفاده کنید.

این سیستم در نوت ۷ دارای ویژگی های گسترده ای است که می تواند به هر کسی که می خواهد متنی را ترجمه کند، کمک نماید. به عنوان مثال، شما می توانید یک کلمه یا جمله را انتخاب نمایید، و ترجمه آن را بدون هیچ گونه معطلی یا اعمال تغییرات اضافی و یا انتقال به صفحه ای دیگر مشاهده کنید، آن هم تنها با انتخاب کلمه یا جمله! خیلی جالب است.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که ابتدا متنی را که می خواهید ترجمه کنید انتخاب نمایید، سپس سه نقطه در منوی بالا را بزنید تا ترجمه در یک پنجره کوچک در بالای صفحه نمایش در Google Translate نشان داده شود. علاوه بر این، می توانید با باز کردن نرم افزار اصلی Google Translate به منوی تنظیمات دسترسی پیدا کنید و زبان را تغییر دهید.

مسلما چنین ابزاری که کمک بسیاری برای افراد به حساب می آید، می تواند در انتخاب کاربران برای خرید گوشی تاثیر به سزایی بگذارد، اما محصولات سامسونگ همواره از قیمت های بالایی برخوردار بودند و شاید این یکی از دلایل کاهش فروش محصولات آن باشد. ولی هر کس که واقعا نیاز به این ویژگی و علاقه به داشتن آن داشته باشد، این هزینه را می پردازد و از کار با دستگاه مدرن و رده بالای سامسونگ نهایت استفاده و لذت را می برد.

نوت ۷ در چند روز گذشته که رسما رونمایی شد، تمام توجهات بازار گوشی های هوشمند را به خود جلب کرده است. این گوشی هم چنین برای اولین بار دارای ویژگی اسکنر عنبیه چشم در تمام دستگاه های اندروید و کلا گوشی های هوشمند است.

ارسال نظر