معرفی اپلیکیشنی مخصوص بانوان خوش ذوق

به تازگی اپلیکیشنی با نام ModiFace Live برای سیستم عامل IOS عرضه شده است که می‌توانید با آن هزاران سبک آرایشی را روی صورت خود امتحان کنید. این اپلیکیشن بر مبنای واقعیت افزوده طراحی شده است.

معرفی اپلیکیشنی مخصوص بانوان خوش ذوق

به گزارش کلیک، فناوری واقعیت افزوده آرایش کردن را به یک کار آسان، بدون دردسر و سرگرم کننده تبدیل کرده است. به تازگی اپلیکیشنی عرضه شده است که تصویر صورت شما را اسکن می‌کند و سبک‌های مختلف آرایشی را بر روی آن اجرا می‌کند و می‌توانید چهره آرایش کرده خود را ببینید.

اپلیکیشن ModiFace Live برای گوشی‌های هوشمند طراحی شده است و همانند آینه ModiFace که برای آرایش شبیه سازی شده است، عمل می‌کند. آینه Modiface آینه‌ای است که توسط آرایشگران حرفه‌ای در فروشگاه‌های Sephora (شرکت لوازم بهداشتی و زیبایی فرانسوی) در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. هم آینه و هم اپلیکیشن هر دو تصویر چهره شما را اسکن می‌کنند و هزاران کسب آرایشی مختلف را بر روی آن اجرا می‌کنند. تنها تفاوت اپلیکیشن این است که به شما حق انتخاب می‌دهد و می‌توانید سبک آرایشی مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را به صورت مجازی روی صورت خود امتحان کنید و مانند آینه هزاران کسب آرایشی مختلف را روی صورت شما امتحان نمی‌کند.

فناوری به کار رفته در این اپلیکیشن تحت عنوان Live Scan یا اسکن زنده که تقریبا یک دهه است که مورد استفاده قرار می‌گیرد، بیش از ۱۰۰،۰۰۰ چهره آرایش شده را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهد و از آن‌ها یک تصویر یا فیلم سه بعدی تهیه می‌کند و به این صورت رنگ‌ها و سبک به کار گرفته شده در آرایش هر یک از تصاویر را تشخیص می‌دهد. سپس مجموعه تصاویر ثبت شده را به چهره‌ای تبدیل می‌کند که می‌تواند بر روی صورت افراد امتحان شود.

به گفته مدیر عامل و موسس شرکت Modiface، هدف مسئولان شرکت از به کار گیری فناوری Live Scan، ایجاد موتور جستجوی نهایی برای یافتن سبک‌های مختلف آرایشی است و به این ترتیب تجربه بی مرز امتحان سبک‌های آرایشی مختلف در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. فناوری Live Scan پیوسته ویدیوهای زنده را اسکن می‌کند و به محض اینکه کاربری تمایل داشت سبک‌های آرایشی را بر روی صورت خود امتحان کند، این فناوری ویدیوها را به چهره‌ای محسوس تبدیل می‌کند که می‌تواند بر روی صورت افراد مختلف امتحان شوند.

این اپلیکیشن از دوربین سلفی گوشی برای ثبت چهره افراد استفاده می‌کند. برای اینکه اپلیکیشن صورت شما را اسکن کند، آیکون دایره‌ای رنگارنگ اسکن را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که کاربر تنها باید بار اول چهره خود را اسکن کند و دفعات بعد تنها با انتخاب نقطه سفید چهره فرد اسکن می‌شود.

BBvvTo6

برای اینکه اپلیکیشن عملکرد بهتری داشته باشد، مطمئن شوید که چهره شما به درستی اسکن شده باشد. با اسکن شدن چهره افراد، سبک‌های مختلف آرایشی به چهره‌ای که در زیر تصویر شما است، انتقال داده می‌شوند. شما می‌توانید با انتخاب هر یک از سبک‌ها، آن را روی چهره خود انتخاب کنید. شما حتی می‌توانید غلظت آرایش را نیز تنظیم کنید.

BBvvQWm

پس از انتخاب سبک مورد نظر می‌توانید سریعا نتیجه را بر روی صورت خود مشاهده کنید.

BBvvQWp

البته ممکن است برخی از سبک‌های اصلا روی صورت شما ظاهر خوبی نداشته باشند!

BBvw3pk

در صورتی که سبک آرایشی خاصی در ذهن خود ندارید، می‌توانید از میان پالت‌ رنگ‌های گوناگون این اپلیکیشن دست به انتخاب بزنید. یکی از پالت‌ها به گونه‌ای طراحی شده است که هنگامی که ابروهای خود را بالا می‌برید و یا لب‌های خود را جمع می‌کنید، سبک آرایشی را به صورت خودکار تغییر می‌دهد. با این اپلیکیشن می‌توانید رنگ چشمان و شکل ابروها را نیز تغییر داده و یا حتی دندان‌های سفید دیجیتالی را جایگزین دندان‌های خود کنید.

هنگامی که سبک آرایشی مورد نظر خود را انتخاب کردید، می‌توانید با زدن دکمه‌ای که در پایین صفحه قرار دارد، آن را روی چهره خود ذخیره کنید و یا با نگه داشتن آن دکمه برای چند ثانیه از چهره خود فیلم بگیرید.

این اپلیکیشن در حال حاضر فقط برای سیستم عامل IOS ارائه شده است؛ اما به زودی برای سیستم عامل‌های دیگر نیز عرضه می‌شود.

ارسال نظر