گلکسی S8 در سال ۲۰۱۷ از راه می رسد

به گزارش کلیک، پس از عرضه موفقیت آمیز سامسونگ Galaxy Note 7، ممکن است زمان آن رسیده باشد که نگاه های خود را معطوف به یک گوشی رده بالای دیگر از سامسونگ به نام گلکسی S8 کنیم. گزارش های جدید نشان می دهند که نسل بعدی دستگاه های Galaxy S سامسونگ (احتمالا به نام S8) ممکن است با پردازنده جدید Exynoss 8895 که دارای نام تجاری جدیدی نیز است، منتشر شود. شایع شده که است این پردازنده سریعتر از نسل بعدی پردازنده های Qualcomm Snapdragon 830 و پردازنده A10 اپل است که هنوز به هم مورد استفاده قرار می گیرد.

گلکسی S8 در سال ۲۰۱۷ از راه می رسد

به گزارش کلیک، پس از عرضه موفقیت آمیز سامسونگ Galaxy Note 7، ممکن است زمان آن رسیده باشد که نگاه های خود را معطوف به یک گوشی رده بالای دیگر از سامسونگ به نام گلکسی S8 کنیم. گزارش های جدید نشان می دهند که نسل بعدی دستگاه های Galaxy S سامسونگ (احتمالا به نام S8) ممکن است با پردازنده جدید Exynoss 8895 که دارای نام تجاری جدیدی نیز است، منتشر شود. شایع شده که است این پردازنده سریعتر از نسل بعدی پردازنده های Qualcomm Snapdragon 830 و پردازنده A10 اپل است که هنوز به هم مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به گزارش MobiPicker، پردازنده بعدی سامسونگ ، پردازنده Exynos 8895، ممکن است با فرکانس کاری بسیار بالای ۴ گیگاهرتز بیاید ، در حالی که شایع شده پردازنده Snapdragon 830 دارای ۳٫۶ گیگاهرتز است. انتظار می رود اپل A10 هم دارای سرعت ۲٫۶ گیگاهرتز باشد.

در گزارش دیگری که به بیرون درز کرده، فاش شده است که سامسونگ گلکسی اس ۸ موسوم به "پروژه رویایی Project Dream" شده است (گلکسی اس ۷ هم موسوم به پروژه شانس بود) و ممکن است در سال ۲۰۱۷ از راه برسد. این گزارش هم چنین نشان می دهد که امکان دارد این گوشی از واقعیت مجازی پشتیبانی کند. علاوه بر این، انتظار می رود اس ۸ مجهز به یک صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی با رزولوشن ۴K، و یک سنسور دوگانه دوربین عقب، که به نظر می رسد امروزه به یک هنجار تبدیل شده است، باشد. هم چنین انتظار می رود که این گوشی دارای ۶ گیگابایت رم باشد.

سامسونگ گلکسی S7 در ماه مارس امسال منتشر شد. این گوشی همان طراحی شیشه ای فلزی S6 را داشت که در سال ۲۰۱۵ عرضه گردید، اما دارای یک تکنولوژی جدید در دوربین عقب به نام "Dual Pixel" بود. این گوشی دارای یک صفحه نمایش ۵٫۱ اینچی Quad HD از نوع Super AMOLED و ۴ گیگابایت رم در ورژن های ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی بود.

به واقع باید اعتراف کرد که هر مدل جدید از گوشی، فبلت یا تبلت را که سامسونگ منتشر می کند، باید منتظر ویزگی منحصربه فرد جدیدی باشیم. این کمپانی بزرگ و قدرتمند همواره کاربران را با محصولات خود شگفت زده می کند.

ارسال نظر