گلکسی C9 با صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی وارد بازار می شود

به نظر می رسد سری گوشی های میان رده سامسونگ گلکسی C منحصر به بازار چین باشد، اما باید امکان کوچکی برای عرضه مدل جدید در بازارهای دیگر داشته باشیم.

گلکسی C9 با صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی وارد بازار می شود

به گزارش کلیک، از آن جا که دو مدل پیشین این سری یعنی گلکسی C5 و C7، تنها در بازار چین عرضه شد، سامسونگ شاید مدل بعدی را در دیگر بازارهای بزرگ مانند ایالات متحده یا کانادا هم منتشر نماید، ولی این مهم هنوز مشخص و معلوم نیست و باید منتظر ماند و عکس العمل سامسونگ را دید.

انتظار می رود مدل جدید با ویژگی های بهتری نسبت به دو اسمارت فون پیشین سری C عرضه شود. اگر با وب سایت کلیک همراه بوده باشید، تقریبا یک هفته پیش گزارش دادیم که سامسونگ گلکسی C9، همچنین به عنوان شماره مدل SM-C900 نیز شناخته می شود. به جز این مورد، ما چیز دیگری در مورد مشخصات ظاهری و فنی آن تا همین اواخر نمی دانستیم. خوشبختانه، کمپانی هندی وارد کننده محصولات الکترونیک زوبا اخیرا نام گوشی گلکسی C9 را به نام کالایی جدید معرفی کرده که قرار است برای آزمایش وارد این کشور شود.

این سند تایید می کند که گلکسی سی۹ قرار است مجهز به یک صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی، مانند گلکسی سی۷ باشد، که از صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی فول HD سی۵ بزرگتر است. به جز این مورد هیچ گونه اطلاعات اضافی در مورد سخت افزار گوشی وجود ندارد. در این سند هم چنین ذکر شده است که ارزش این گوشی هوشمند ۱۷ هزار روپیه (معادل ۲۵۰ دلار) است، اما مطمئن هستیم که این قیمت نهایی گلکسی سی۹ نیست.

۱

همان طور که گفتیم، با توجه به این که سامسونگ دو مدل گلکسی C5 و C7 را تنها در چین به فروش می رساند، ما انتظار داریم که C9 هم اولین بار در آن جا رونمایی شود. هنوز نمی دانیم که C9 در امریکا یا دیگر بازارهای جهانی به فروش می رسد یا خیر، ولی امیدواریم این اتفاق بیافتد، چرا که معمولا گوشی های میان رده سامسونگ در میان مردم از محبوبیت بالایی برخوردارند، به خصوص در کشور خودمان.

ارسال نظر