از درگاه جادویی LG G5 چقدر می دانید؟

شاید وقتی شرکت ال جی موبایل، مدل جی ۵ خود را به بازار ارائه داد حتی فکرش را هم نمیکرد که کار خلاقانه ای که در ساخت این درگاه جادویی کرده است تا چه اندازه محبوب شود، گوشی جی ۵ به صورت ماژولار طراحی شده است و می توانید تمام وسایل جانبی را خشاب وار به آن وارد کنید.

از درگاه جادویی LG G5 چقدر می دانید؟

به گزارش کلیک، تمام این موارد برای وارد کردن دو ماژول Cam Plus و Hi-Fi Plus بود تا بتوان راحت تر از دوربین و ماژول صوتی استفاده کرد در این روش لزومی به باز کردن گوشی برای درآوردن باتری نیست و شما با یک دکمه می توانید باتری را خارج کنید.
کاربرد ماژول Cam Plus برای استفاده راحت تر از دوربین ال جی جی ۵ هست در واقع بعد از نصب ماژول مورد نظر فقط بهبود نسبی در استفاده از دوربین موبایل جی ۵ خواهید داشت.
ماژول Cam Plus دارای یک باتری ۱۲۰۰ میلی آمپری است که حکم پاوربانک یدک گوشی را می تواند داشته باشد و شما به همراه ۲۸۰۰ میلی آمپر باتری چیزی در حدود ۴۰۰۰ میلی آمپر شارژ باتری خواهید داشت.برای استفاده از آن تنها کافیست اول گوشی خود را خاموش کنید سپس ماژول را وارد گوشی نمایید. با این کار آسیبی هم به گوشی یا باتری نمی رسد.

بر روی ماژول Cam Plus سه دکمه وجود دارد که به ترتیب برای گرفتن فیلم ،عکس و فعال کردن دوربین است و یک دکمه ی چرخ دنده ای هم برای تنظیم زوم دوربین وجود دارد.نصب این ماژول بر روی موبایل باعث عوض شدن ظاهر موبایل میگردد و کمی کلفت و حجیم می شود ولی می توانید با یک دست از دوربین گوشی استفاده کنید.
ماژول Hi-Fi Plus یک ماژول صوتی است که به درگاه جادویی ال جی جی ۵ متصل می شود و یکی از محصولات شرکت معروف Bang and Olufsen است که در کار تولید محصولات صوتی می باشد. این ماژول باعث افزایش کیفیت صدا می شود و یک مبدل ۳۲ بیتی می باشد که صدای دیجیتال را به آنالوگ تبدیل می کند.

در کنار تمام این نوآوری ها در درگاه جادویی باید از پورت OTG هم صحبت کنیم که می تواند به دستگاههای صوتی دیگر وصل شده و آهنگ پخش کند.
تمامی اینها در کنار هم باعث شده است که ال جی به صدر اخبار بازگردد و منتظر این باشیم که ببینیم ال جی در مدل های جدیدترش چه نوآوری هایی را برای مشتاقان تکنولوژی به همراه خواهد داشت.

ارسال نظر