خبری خوش برای گیمرها؛ تجربه رایگان بازی PES 2017

خبر خوبی برای علاقه مندان به PES 2017 داریم؛ چرا که شما هم‌اکنون می‌توانید بر روی کنسول‌های نسل هشتمی و هفتمی اقدام به تجربه نسخه نمایشی آن به‌صورت کاملا رایگان بکنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کلیک در ادامه مطلب همراه باشید.

خبری خوش برای گیمرها؛ تجربه رایگان بازی PES 2017

به گزارش کلیک، بنا بر اعلام کمپانی کونامی، گیمرهای حرفه ای از امروز می‌توانند به انجام نسخه نمایشی بازی PES 2017 برروی کنسول‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ کنند؛ پس منتظر چه هستید؟ اگر مشتاق تجربه آن هستید، هم‌اکنون با اتصال به شبکه پلی استیشن یا ایکس باکس شروع به دانلود آن کنید. آنطور که گفته شده، این نسخه نمایشی دارای ۹ تیم (که شامل ۲ تیم کشوری نیز هست) و ۲ استادیوم است. شما کاربران کلیک در زیر می‌توانید تصاویر و اطلاعات بیشتری در این خصوص به‌دست بیاورید.

در حال حاضر شما بازی‌بازان با کلیک برروی نام یکی از پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ ، پلی استیشن ۳ ، ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ اقدام به دانلود فایل‌های نسخه نمایشی PES 2017 کنید. لازم به‌ذکر بوده که نسخه اصلی و کامل PES 2017 در ۱۳ سپتامبر سال میلادی جاری (برابر با ۲۳ شهریور ۹۵) منتشر می‌شود و این در حالی بوده که رقیب دیرینه و قدرتمند او یعنی بازی FIFA 17، دو هفته بعد در تاریخ ۲۷ سپتامبر (برابر با ۶ مهر ۹۵) عرضه خواهد شد.

بر اساس گفته کونامی ۹ تیم در نسخه نمایشی وجود دارند که شامل دو تیم کشوری نیز هست، این تیم‌ها عبارتند از:

 1. باشگاه بارسلونا
 2. باشگاه آرسنال
 3. باشگاه اتلتیکو مادرید
 4. باشگاه بوکا جونیورز
 5. باشگاه ریور پلاته
 6. باشگاه کورینتیانس
 7. باشگاه فلامینگو
 8. تیم ملی کشور آلمان
 9. تیم ملی کشور فرانسه

همچنین دو ورزشگاه جهت آزمایش وجود دارد که شامل موارد زیر می‌شوند:

 1. استادیوم نیو کمپ
 2. استادیوم آرنا
ارسال نظر