خوشحالی علاقه مندان به عکاسی از زوم اپتیکال قدرتمند Moto Z

یکی از اقدامات جالبی که موتورولا در مورد گوشی‌های Moto Z و Moto Z force انجام داده است، استفاده از ماژول‌هایی برای انجام کارهای مختلف در این گوشی است. ال‌جی نیز چنین ایده‌ جالبی را قبلا در مورد یکی پرچمدار امسال خود یعنی ال‌جی جی ۵ به کار گرفته است.

خوشحالی علاقه مندان به عکاسی از زوم اپتیکال قدرتمند Moto Z

به گزارش کلیک، موتورولا با به کارگیری قابلیت‌های مدولار گوشی‌های سری Moto Z خود، دست به ابتکار زده است. گوشی‌های سری Moto Z همراه با ماژول‌های مختلفی تحت عنوان Moto Mods عرضه می‌شوند که هر یک از آن‌ها برای انجام فعالیت خاصی طراحی شده است؛ البته لازم به ذکر است که هیچ کدام از این ماژول‌ها همراه گوشی عرضه نمی‌شوند و کاربر در صورت تمایل باید آن‌ها را جداگانه تهیه کند. یکی از ماژول‌هایی که می‌تواند توجه علاقه‌مندان به عکاسی را به خود جلب می‌کند، ماژول دوربین این گوشی‌ها است که محصول شرکت سوئدی هاسلبلاد است که محصولاتی با کیفیت برای عکاسان هنرمند و حرفه‌ای‌های این رشته تولید می‌کند. متاسفانه این ماژول هنوز عرضه شده است؛ اما اطلاعاتی در مورد ویژگی‌های این محصول به بیرون درز پیدا کرده است که قصد داریم در این مطلب به بررسی آن‌ها بپردازیم.

motorola-moto-z-8a

گوشی‌های سری Moto Z موتورولا

طبق اطلاعات منتشر شده، این ماژول از لنزی با زوم اپتیکال ۱۰X برخوردار است.

امروزه اکثر کاربران با شبکه‌های اجتماعی رابطه خوبی برقرار کرده‌اند و دوست دارند با عکس گرفتن در هر موقعیتی، اتفاقات روزمره زندگی خود را در این شبکه‌ها با دیگران به اشتراک بگذارند و این ماژول می‌تواند در این زمینه کمک زیادی به آن‌ها کند. با در نظر گرفتن اطلاعات منتشر شده می‌توان گفت که این ماژول با طراحی زیبا و شیکی عرضه خواهد شد و قابلیت‌های زیادی خواهد داشت. این ماژول ظاهر گوشی را حفظ می‌کند و کاربر می‌تواند هر زمانی که تمایل داشت، از آن استفاده کند.

Moto-Z-and-Moto-Mods-weboo-co

سایر ماژول‌های Moto Mods

همانطور که قبلا گفته شد این ماژول مجهز به لنزی با زوم اپتیکال ۱۰X است. البته نباید انتظار داشته باشید که عملکرد این ماژول که احتمالا ۲۰۰ دلار خواهد بود، همانند یک دوربین DSLR باشد؛ اما با این وجود می‌تواند در جلب رضایت علاقه‌مندان به عکاسی تا حدودی موفق عمل کند و گوشی سری Moto Z آن‌ها را کارآمدتر کند.

طبق اطلاعات منتشر شده انتظار می‌رفت که این گجت جالب در ماه ژوئن رونمایی و عرضه شود؛ اما با کمال تعجب در این ماه هیچ اتفاقی رخ نداد و از آن زمان تا کنون هیچ خبری مبنی بر زمان عرضه آن منتشر نشده است.

ارسال نظر