عکس گوشی Xperia X Compact سونی لو رفت

اخیرا تصویر جدیدی از گوشی Xperia X Compact به بیرون درز کرده است که تولید و عرضه آن را در آینده ای نزدیک تایید می کند.

عکس گوشی Xperia X Compact سونی لو رفت

به گزارش کلیک، استراتژی سونی به عنوان شرکتی که همواره در ساخت یک گوشی هوشمند محبوب ناموفق عملکرده، بسیار عجیب است. این شرکت به جای این که بیشتر روی قیمت گوشی های خود سرمایه گذاری کرده و تعداد محدود تری محصول را به مشتریان ارائه دهد، در حال عرضه گوشی های بیشتر و بیشتری به همراه سری گوشی های Xperia X است. در حال حاضر گوشی های Xperia X، Xperia XA، Xperia XA Ultra، Xperia X Performance عرضه شده اند و شایعاتی وجود دارد که خبر از رونمایی از دو گوشی جدید به نام Xperia XZ و Xperia X Compact می دهند.

عرضه دستگاه های زیاد در مدل های مختلف قطعا باعث سردرگمی مشتریان می شود، ولی حداقل گوشی جدید Compact دارای نقاط قوت قابل اتکایی است. این گوشی از اجداد خود یعنی Sony Xperia Z3 Compact و Sony Xperia Z5 Compact پیروی می کند. این دستگاه های کوچکتر می توانند نظر بسیاری از کاربران را جلب کنند، مخصوصا در زمان فعلی که اکثر تولید کنندگان گوشی های با اندازه بیشتر از ۵٫۲ اینچ روانه بازار می کنند. برای مثال کافیست نگاهی به محبوبیت فوق العاده گوشی آیفون SE بیندازید.

شرکت سونی برنامه خود را جهت تولید و عرضه گوشی Xperia X Compact در سایت چکوسلواکی اش تایید کرده است. سایت Techtastic اسکرین شاتی را منتشر کرده است که نام X Compact و XZ را نشان می دهد. فعلا اطاعت زیادی در مورد گوشی X Compact در دسترس نیست ولی در اینجا قصد داریم هر آن چه را که در مورد این دستگاه می دانیم در اختیار شما بگذاریم.

طراحی

"ایوان بلاس" که یکی از افراد مشهور در زمینه فاش سازی اطلاعات مربوط به گوشی های جدید است، تصویری را از گوشی Xperia X Compact بدون هیچ جزییاتی منتشر نموده است.

CqtDKRVUsAEaEgl

این دستگاه به Xperia Z5 Compact شباهت زیادی دارد و به احتمال فراوان به همان صفحه نمایش ۴٫۶ اینچی مجهز خواهد بود. محل قرار گیری دکمه های این گوشی نیز با سایر دستگاه های سری Xperia X یکسان بوده و در قسمت پایینی سمت راست گوشی قرار گرفته است. تنها تفاوت بزرگ این گوشی با Z5 Compact را می توان بزرگتر بودن قسمت پایینی قاب آن دانست.

فعلا ما نمی توانیم این اطلاعات را تایید کنیم و برای اطمینان از مشخصات این گوشی باید منتظر ماند.

زمان عرضه

نمایشگاه IFA هفته آینده در برلین برگزار خواهد شد و سونی نیز قصد دارد در این رویداد شرکت کند. به احتمال زیاد این شرکت در رویداد IFA جزییات بیشتری را از گوشی های Xperia XZ و Xperia X Compact منتشر خواهد کرد. بنابر این تا زمان اطلاع از امکانات، قیمت و زمان عرضه این گوشی ها کافیست چند روز دیگر منتظر بمانیم.

ارسال نظر