حضور قهرمان جهان در Call of Duty

به‌نظر می‌رسد کانر مک‌گرگور، قهرمان UFC جهان در بازی Call of Duty: Infnite Warfare حضور دارد. ما دقیقا نمی‌دانیم او در بازی چه نقشی خواهد داشت و توئیت وی در رابطه با حضورش در بازی هم چیزی را مشخص نمی‌کند گرچه کانر ظاهرا برای کار ضبط حرکات دعوت شده که نشان می‌دهد باید شاهد حضور او در بخش داستانی بازی باشیم.

حضور قهرمان جهان در Call of Duty

به گزارش کلیک، Call of Duty: Infnite Warfare همچنین سیستم حرکتی جدیدی دارد که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد در وسط نبرد ادا و شکلک در بیاورند. جردن هرش، مدیر طراحی بخش چندنفره بازی، طی مصاحبه خود با charlieINTEL راجع به چگونگی کار کردن این سیستم جدید توضیحاتی را ارائه کرد:

ما در حال حاضر سیستم حرکتی جدیدی را در بازی داریم؛ شما می‌توانید دکمه برروی کنترلر خود را فشار دهید و شخصیت شما در بخش چندنفره به ادا و شکلک در آوردن می‌پردازد. این حرکات درون بازی هستند بنابراین اساسا قادر خواهید بود به اطرف بروید و با این کار به شخصی تلنگر بزنید. ترجیحا بهتر است قبل از کشتن یک نفر، این کار را انجام دهید تا آن‌ها در قسمت Kill-Cam بتوانند آن را مشاهده کنند.

usa-today-8688448

در نهایت، هرش در طول مصاحبه خود همچنین تایید کرد در بخش چندنفره بازی حالت Theater وچود ندارد.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Legacy را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

شما می‌توانید تریلر بخش چندنفره Call of Duty: Infinite Warfare را در این بخش و بخش چندنفره نسخه بازسازی شده Call of Duty; Modern Warfare را هم در این بخش مشاهده کنید.

نقشه محبوب Terminal از Call of Duty: Modern Warfare 2 هم در Infnite Warfare بازسازی می‌شود که در واقع شکل و ظاهر آن هم برای سازگاری با تم فضایی نسخه جدید این سری تغییر کرده است. شما می‌توانید در این بخش با مشاهده ویدیوی گیم‌پلی آن، نگاهی به این تغییرات بیندازید.

ارسال نظر