اخبار جدید از تاریخ رونمایی شیائومی می نوت ۲

همین چند وقت پیش، متوجه شدیم که گوشی جدید شیائومی به نام "می نوت ۲" قرار است در دو مدل مختلف به بازار بیاید.

اخبار جدید از تاریخ رونمایی شیائومی می نوت ۲

به گزارش کلیک، طبق ادعای این شرکت، نسخه کامل‌ می نوت ۲ قرار است دارای یک پردازنده اسنپ دراگون از نوع ۸۲۱ باشد به همراه یک رم ۶ گیگابایتی. یکی دو خبر افشا شده دیگر نیز دیروز منتشر شدند که به وضوح درباره تاریخ احتمالی رونمایی رسمی از گوشی می نوت ۲ حدس‌هایی را ارائه می‌دادند.

طبق گزارش‌های منتشر شده از اندروید پیورز (AndroidPures)، دو منبع از رونمایی می نوت ۲ در مغایرت با هم در آمده‌اند. منبع اول، ویبو (Weibo)، اعلام کرد که شایعات مبنی بر رونمایی رسمی این گوشی در تاریخ ۱۴ سپتامبر، یعنی کمتر از ۹ روز آینده، بالاخره تائید شده است. این منبع همچنین اشاره می‌کند که گوشی می نوت ۲ قرار است با پردازنده اسنپ دراگون ۸۲۱ به بازار بیاید و همچنین شنیده‌ها حاکی از آن است که دو دوربین عقب و نمایشگر منحنی شکل از دیگر ویژگی‌های این گوشی باشند. قیمت این گوشی نیز به گفته ویبو حدود ۲۹۹۹ یوآن اعلام شده است که حدود ۴۵۰ دلار آمریکا خواهد بود.

منبع دوم در قالب یک پوستر تبلیغاتی به ظاهر رسمی ارائه شده که تاریخ ۲۴ سپتامبر را برای رونمایی شیائومی می نوت ۲ اعلام کرده است. ۲۴ سپتامبر امسال، مصادف با روز شنبه است و از آنجا که شروع تعطیلات آخر هفته در خارج از ایران است، برای رونمایی از یک محصول روز عجیبی به نظر می‌رسد، هرچند که کاملاً هم غیر ممکن نیست.

چیزی که به طور قطع می‌توان بر آن مانور داد این است که امکان آن وجود دارد تا شیائومی بخواهد می نوت ۲ را در تاریخ ۱۴ سپتامبر معرفی کرده و سپس رونمایی و عرضه آن را در ۲۴ سپتامبر انجام دهد. در هر صورت، ظاهر گرافیکی رسمی منبع دوم به نوعی حس درست و رسمی بودن آن را به بیننده القا می‌کند. بنابراین در صورتی که شیائومی رسوم رایج را به هم بزند و می نوت ۲ را در۲۴ سپتامبر رونمایی و یا عرضه کند، جای تعجب ندارد.

طبق یک تخمین آنالیزی قبلی که تاریخ عرضه این گوشی را در ماه آگوست (ماه پیش) تخمین زده بود، نا مطمئن بودن اخبار در مورد می نوت ۲ همچنان به قوت خود باقی هستند. خوشبختانه این مسئله قرار نیست مدت زمان زیاد دیگری به‌صورت یک معما باقی بماند و به زودی رونمایی و عرضه این گوشی صورت می‌گیرد.

ارسال نظر