همکاری گوگل و هوآوی برای تولید تبلت ۷ اینچی

گوگل و هواوی که درگذشته باهم در تولید Huawei Nexus 6P همکاری داشته‌اند، این بار در طراحی تبلت ۷ اینچی باهم همکاری می‌کنند.

همکاری گوگل و هوآوی برای تولید تبلت ۷ اینچی

به گزارش کلیک،دنیای تبلت ها مدت زیادی است که یکنواخت شده و هیچ خبر هیجان‌انگیزی از تبلت های جدید به گوش نمی‌رسد. بسیاری از کمپانی‌ها با ایجاد رابطه میان تبلت ها و لپ‌تاپ‌ها سعی کرده‌اند تاکمی هیجان را چاشنی کار بکنند ولی حتی این تغییر و تحول هم نتوانست بازار تبلت ها را تکان دهد.

این بار خبر از همکاری گوگل و هواوی به گوش می‌رسد که تصمیم به تولید تبلتی جدید با همکاری یکدیگر دارند که شاید این تبلت بتواند تکانی به دنیای تبلت ها بدهد.

بر اساس اطلاعاتی از Evan Blass (وبلاگ نویس آمریکایی) هواوی و گوگل در حال کار کردن بر روی تبلت ۷ اینچی هستند که تا پایان سال به بازار معرفی می‌شود. از مشخصات فنی این تبلت تنها ۴GB RAM فاش شده است و جزئیات دیگری ارائه نشده است.

همکاری گوگل و هواوی در تولید تبلت 7 اینچی

نکته قابل‌توجه در رابطه با این تبلت نام مناسب برای این محصول جدید است. گوگل نکسوس های جدید خود را با کمپانی‌های هواوی و ال‌جی تولید کرده است. این محصول می‌تواند از سری جدید نکسوس ها باشد؛ این در حالی است که گوشی هوشمند جدید گوگل Pixel و Pixel XL نام‌گذاری شده است. بسیاری از طرفداران منتظر شنیدن دوباره نام نکسوس بودند ولی بانام Pixel مواجه شدند.

گوگل در همکاری قبلی خود با هواوی موفق عمل کرد. نتیجه این همکاری که Huawei Nexus 6P بود توانست بهتر از همکاری گوگل با HTC در نکسوس ۹ عمل کند. چندی پیش هواوی دست به ثبت نام تجاری Huawei 7P کرد که برخی معتقدند این نام؛ نامی است که در همکاری جدید هواوی و گوگل بر روی تبلت جدید گذاشته خواهد شد.

شایعات و خبرها در رابطه با این تبلت جدید زیاد است ولی تنها اطلاعاتی که می‌توان به آن اعتماد کرد این است که این تبلت یک تبلت ۷ اینچی است.

تبلت ۷ اینچی گوگل و هواوی می‌تواند جای بسیاری از گوشی‌های ۶ اینچی که در دست کاربران است را بگیرد.

ارسال نظر