۵ بازی ورزشی برتر برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS

گوگل پلی یا اپل استور گوشی خود را باز می‌کنید و می‌خواهید بی‌دردسر یک بازی خوب دانلود کنید؛ با انبوهی از بازی‌ها مواجه می‌شوید که نمی‌توانید همه آن‌ها را دانلود کنید و ببینید که کدام بهتر است.

۵ بازی ورزشی برتر برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS

کلیک، علاقه‌مندان به بازی‌های ورزشی در سراسر دنیا زیاد هستند و اکثر این جمعیت علاقه‌مندان را آقایان تشکیل می‌دهند. بازی‌های ورزشی بسیار خوب و باکیفیتی برای علاقه‌مندان وجود دارد. مخاطبان بازی‌های ورزشی دوست دارند که در هرجایی بتوانند بازی کنند؛ در مترو، اتوبوس و بسیاری از مکان‌های عمومی دیگر.

5 بازی ورزشی برتر برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS

توقع بیشتر طرفداران بازی‌های ورزشی بالا بودن سطح کیفیت گرافیک بازی است. واقعی بودن فضای بازی به مخاطبان حس بهتری را منتقل می‌کند. در این مقاله باهم نگاهی به ۵ بازی برتر ورزشی برای گوشی‌های هوشمند با سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS می‌پردازیم.

MLB Perfect Inning 16

بازی MLB Perfect Inning 16 یک بازی شبیه‌ساز بیسبال است. بیسبال نوعی ورزش گروهی است که با چوب و توپ توسط ۹ بازیکن در یک زمین چمن بازی می‌شود. بیسبال از ورزش کریکت انگلیسی گرفته‌شده است و امروزه در آمریکای شمالی بسیار رایج است.

گرافیک این بازی در نوع خود بسیار عالی است. فقط کافی است نگاهی به‌عکس های نمونه بازی در قسمت پایین نگاهی بیندازید تا مطمئن شوید. دقت در طراحی شخصیت‌ها، طراحی نورها، چمن، فضای استودیو در شب به‌خوبی و باظرافت طراحی‌شده است.

5 بازی ورزشی برتر برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS

5 بازی ورزشی برتر برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS

در MLB Perfect Inning 16 شما می‌توانید تیم خود را بسازید و در لیگ‌ها با تیم‌های دیگر مسابقه دهید، با بازیکنان خود قهرمان شوید و پاداش بگیرید.

WGT Golf Game

بازی WGT Golf Game یکی از بهترین بازی‌های ورزشی شبیه‌سازی‌شده است که گرافیکی سه‌بعدی و خارق‌العاده دارد. در این بازی شما می‌توانید در مناظر طبیعی زیبا و سواحل بازی کنید.

در WGT Golf Game امکان رقابت آنلاین و شرکت در مسابقات و تورنمنت‌های مختلف وجود دارد. زمین‌های گلف بازی شبیه‌سازی‌شده زمین‌های مشهور جهان مانند pebble beach،bandon dunes و... است. فضای بازی بسیار ساده است و کاربران می‌توانند به‌راحتی از راهنمای بازی استفاده کنند. شما می‌توانید تجهیزات ورزشی خود را در بازی عوض کنید و از برندهای مختلف چوب گلف بخرید.

5 بازی ورزشی برتر برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS

Table Tennis Touch

بازی تنیس روی میز همیشه میان طرفداران بازی‌های کامپیوتری محبوب بوده است. Table Tennis Touch از گرافیک بالا و حساسیت لمس صفحه در سطح بالا برخوردار است که باعث سرعت بخشیدن به بازی می‌شود.

این بازی محصول استودیوی Yakuto است. این بازی حالت‌های مختلفی از روش‌های بازی کردن تنیس روی میز را به مخاطب ارائه می‌کند. شما با انتخاب دسته بازی، میز بازی و فضایی که در آن بازی خواهید کرد می‌توانید فضای بازی را به فضای موردعلاقه خود تبدیل کنید. بازهم مانند همه بازی‌های این لیست، این بازی از گرافیک بالا، جزئیات زیاد و زیبا طراحی‌شده است.

5 بازی ورزشی برتر برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS

FIFA Mobile Football

بازی FIFA Mobile Football در حال حاضر برای سیستم‌عامل اندروید ارائه‌شده و نسخه iOS این بازی هم به‌زودی منتشر خواهد شد. از مشخصات این بازی می‌توان به بیش از ۳۰ لیگ،۶۵۰ تیم واقعی و ۱۷۰۰۰ بازیکن واقعی اشاره کرد.

در این بازی شما هیچ محدودیتی ندارید. می‌توانید مانند یک مدیر باشگاه بازیکنان خود را مدیریت کنید و هر ترکیبی که دوست دارید را بچینید و بازی کنید و به بهترین مقام‌ها دست پیدا کنید. در FIFA Mobile Football جوایز و بسته‌های زیادی برای کاربران فعال طراحی‌شده که همین امر باعث تشویق مخاطب به گرایش به سمت بازی می‌شود.

همان‌طور که بقیه بازی‌های این لیست کیفیت ۳D داشتند و از فضای بسیار واقعی برخوردار بودند این بازی نیز از این قاعده مستثنا نیست.

5 بازی ورزشی برتر برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS

NBA 2K16

بازی بسکتبال معروف! بی‌شک طرفداران بازی بسکتبال با این بازی محبوب آشنا هستند. NBA 2K16 یکی از موفق‌ترین‌ها در این لیست است که استودیوی ۲K Games INC سازنده آن است.

5 بازی ورزشی برتر برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS

گرافیک بالای بازی از عوامل موفقیت بازی در میان رقبای خود شده است.

در آپدیت جدید بازی لیگ قهرمانان اروپا، پول‌های مجانی به بازی اضافه‌شده است.

ارسال نظر