هوآوی از آب گل‌آلود ماهی گرفت

هنوز چهار روز از عذرخواهی رئیس شرکت سامسونگ به علت انفجار باتری‌های گوشی سامسونگ نوت ۷ نمی‌گذرد که شرکت هووایی در اقدامی طعنه‌آمیز کمپین تبلیغی جدیدی برای گوشی‌هایش به راه انداخته است.

هوآوی از آب گل‌آلود ماهی گرفت

به گزارش کلیک، همان‌طور که مطلع هستید خبرانفجار باتری گوشی ها گلکسی نوت ۷ که عنوان پرچمدار سامسونگ را یدک می ‌کشید باعث جنجال زیادی شده‌است و شرکت سامسونگ اقدام به جمع‌آوری این گوشی‌ها کرده‌است.ولی شرکت هووایی از این فرصت بهره جسته‌است و در اقدامی تبلیغاتی شروع به طعنه‌زدن به سامسونگ کرده‌است.

در صفحه فیس‌بوک هواوی موبایل کشور سودان این شرکت تبلیغی با عنوان «قدرتمند اما ایمن» را برای تبلیغ میت ۸ خود منتشر کرده و وعده داده عمر شارژ باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی این گوشی تا دو روز است.

huwayi sudan

تصویر مشابهی را نیز در کانال رسمی تلگرام هواوی ایران نیز می‌توان مشاهده کرد.

huwayi iran telelgram

همچنین در صفحه فیس‌بوک هواوی موبایل مصر نیز به زبان عربی و انگلیسی این تبلیغ نوشته‌شده است:

اعتماد کلمه کلیدی ماست؛ ما به فرآیند تولید محصولاتمان اعتماد داریم و به همین دلیل میلیون‌ها کاربر از سراسر جهان به محصولات ما اعتماد دارند.

huwayi egypt facebook

گرچه تعداد مشکل گزارش‌شده در سامسونگ تنها ۳۵ مورد است که در برابر فروش ۲۴ میلیونی آن ناچیز به نظر می‌رسد ولی همین تعداد هم باعث شده‌است که ضربه‌ی شدیدی به اعتبار سامسونگ وارد شود. البته این موضوع چندان نگران کننده نیست و سامسونگ در طی بیانیه‌ای تمام گوشی‌های گلکسی نوت ۷ را جمع‌آوری می‌کند.صاحبان گوشی سامسونگ نوت ۷ می توانند با ارتباط با مرکز مشتریانس، گوشی خود را تا تاریخ ۲۹ شهریور سامسونگ تعویض و یا مرجوع کنند.

ارسال نظر