آیفون Jet Black نه بار صیقل داده شده است

آیفون ۷ در روز ۷ سپتامبر و در پنج رنگ مختلف معرفی شد و بدون شک رنگی که بیشتر از همه طرفداران آیفون را تحت تأثیر قرار داد رنگ مشکی زغالی یا همان Jet Black است.

آیفون Jet Black نه بار صیقل داده شده است

به گزارش کلیک٬ اپل در سایت اصلی خود پنج رنگ موجود برای خرید آیفون ۷ را در کنار هم قرار داده اما در زیر عکس آیفون ۷ Jet Black نوشته‌ای ذکر شده که می‌تواند تا حدودی نگران‌کننده باشد. اپل در این نوشته اشاره می‌کند که Jet Black به اندازه دیگر رنگ‌های آیفون مقاوم است اما براقی بیش از حد آن که با ۹ بار صیقل داده شدن حاصل شده می‌تواند خط و خش‌های ریز را به خود جذب کند.

این یادداشت کوچک معنایی جز این ندارد که اپل تأیید کرده که بهترین طراحی چند سال اخیرش دچار ایراداتی است که مشتریان پیش از خرید باید بدانند. اپل حتی پا را فراتر از این گذاشته و پیشنهاد می‌کند که برای آیفون ۷ Jet Black خود کیس و کاور تهیه کنید.

زیبایی کم‌نظیر آیفون زغالی رنگ می‌تواند منجر به نادیده گرفتن مشکلات آن شود اما آیا پیشنهاد کیف یا پوششی که این مشکلات را به حداقل برساند از سمت اپل منطقی به نظر می‌رسد؟ اگر قرار باشد از یک کاور استفاده کنیم و رنگ مشکی آیفون را بپوشانیم چه نیازی هست که در آغاز این رنگ را تهیه کنیم؟

نکته مهم این است که توانایی آیفون Jet Black در مقابله با خط و خش پس از ارائه اولیه این گوشی به بازار مشخص خواهد شد و ما و طرفداران بی‌شمار این گوشی خاص باید تا فروش رسمی این محصول صبر کنیم.

ارسال نظر