شارژ کردن آیفون ۷ حین گوش کردن به موزیک ممکن است

یکی از نگرانی‌های طرفداران آیفون این است که با حذف جک هدفون، دیگر قادر نیستند تا عمزمان گوشی خود را شارژ کنند و به موزیک گوش بدهند. به نظر می‌رسد این مشکل هم حل شده است.

شارژ کردن آیفون ۷ حین گوش کردن به موزیک ممکن است

به گزارش کلیک، خبر حذف شدن جک هدفون از گوشی آیفون ۷ که در رونمایی این گوشی در چهارشنبه گذشته اعلام شد، موجب ناامیدی بسیاری از مخاطبان شده بود. چرا که حذف جک هدفون به این معنی است که کاربران باید یا از هدفون بیسیم اپل استفاده کنند و یا این که نمی‌توانند حین شارژ کردن گوشی، به موزیک گوش کنند چرا که برای انجام هر دوی این کارها باید از درگاه لایتنینگ گوشی استفاده کنید.

"بلکین" (Belkin) با ساخت نوعی مبدل، مشکل حذف جک هدفون را حل کرده است. این مبدل دارای دو درگاه لایتنینگ است که به کاربر اجازه می‌دهد تا هم لایتنینگ هدفون و هم لایتنینگ شارژر را به طور همزمان استفاده کند.

حتی اگر اصرار دارید که از همان هدفون قدیمی خود استفاده کنید که با جک هدفون کار می‌کرد، می‌توانید جک هدفون را داخل درگاه این مبدل قرار دهید. هرچند که هنوز هم حتی با استفاده از این مبدل، گوش کردن به موزیک هیچ وقت مثل الان سخت نبوده است!

داک لاتنینگ اپل

این مبدل ساخت بلکین با قیمت ۴۰ دلار در دسترس خواهد بود که ۱۰ دلار از مبدل خود اپل ارزان‌تر است. مبدل خود اپل هم دارای یک جک هدفون برای هدفون‌های قدیمی و سیمدار است.

قابل ذکر است که روی مدبل اپل، فقط یک درگاه لایتنینگ وجود دارد که برای شارژ کردن آیفون با استفاده از یک کابل لایتنینگ به کار می‌رود. یعنی با استفاده از این مبدل، همچنان قادر نخواهید بود تا حین گوش دادن به موزیک، آیفون خود را شارژ کنید! پس اگر خرید آیفون را در برنامه خود دارید، بهتر است هدفون بیسیم خود اپل را نیز خریداری کنید!

ارسال نظر