آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس Sold Out شدند

آیا شما هم شانس خود را برای پیش سفارش آیفون ۷ مشکی براق امتحان کرده اید و به در بسته خورده اید؟ امیدواریم از خوش شانس ها بوده باشید و در تحویل اولیه نوبت شما بشود چرا که سری اول آیفون ۷ و پلاس هر دو به طور کامل فروخته شدند.

آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس Sold Out شدند

به گزارش کلیک، بر طبق اظهار نظر کاربران در توئیتر و ردیت،پیش سفارش بعدی در زمان نامشخصی در حدود ۳ تا ۴ هفته دیگر انجام خواهد گرفت. از این بدتر نمی شود که دنبال خرید یک آیفون ۷ پلاس بوده اید و سفارش هم گذاشته اید ولی به شما نرسیده است و باید تا ماه نوامبر منتظر بمانید.
شاید خوش شانس باشید و بتوانید در صف طولانی خریداران آیفون ۷ پلاس در تاریخ ۱۶ سپتامبر یک عدد از این شاهکار اپل تهیه کنید. البته هیچ تضمین و قولی برای اینکه اینجا هم آیفون ۷ پلاس به شما برسد، وجود ندارد.

البته پیش سفارش دیگر مدل های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس مدت انتظار معقولی در حدود ۳ هفته دیگر است؛ برای مثال، یک آیفون ۷ معمولی با ۳۲ گیگابایت حافظه حدود ۲۶ تا ۲۸ سپتامبر به دست شما می رسد و مدل های پلاس ان نیز تا ۲۹ سپتامبر یا در بدترین حالت سه هفته بعد به دست شما می رسد.
به نظر می رسد که اپل برای ساخت آیفون مشکی براق در مقایسه با دیگر مدل ها زمان بیشتری صرف می کند و این موضوع از تفاوت زمانی تحویل مدل های مختلف مشهود است. فرایند براق سازی آیفون زمان بیشتری نسبت به مدل هایی که تنها از یک روکش آلومینیومی در بدنه استفاده شده است، می برد. و به خاطر جذابیت ظاهری مدل مشکی براق که زیبایی اش چشم ها را خیره کرده است، طرفداران بیشتری هم دارد و کاربران با علم به این موضوع که این مدل خراش بر می دارد باز هم استقبال خوبی از آن کرده اند. و حالا می توان فهمید که چرا آیفون زغالی رنگ و براق در صدر تقاضاهای محصولات جدید اپل قرار دارد.

ارسال نظر