خاموش شدن آیفون و آیپد پس از نصب iOS 10

شب گذشته اپل، عرضه بزرگ سیستم عامل جدید خود یعنی iOS 10  و MacOS را جشن گرفت. اما لحظاتی پس از عرضه عمومی این محصول، و دانلود آن توسط کاربران، شبکه های محلی پر شد از شکایت درباره هنگ کردن آیفون حین نصب و خاموش شدن دستگاه !

خاموش شدن آیفون و آیپد پس از نصب iOS 10

به گزارش کلیک، به نظر می رسد این مشکل زمانی رخ می دهد که کاربران قصد آپدیت سیستم عامل خود از طریق بی سیم دارند. چرا که بعد از دانلود iOS10، آیفون یا آیپد خاموش می شود و بعد از روشن شدن دستگاه، مجدداً از مرحله اول نصب شروع به کار می کند و این چرخه ادامه دارد در این بین صفحه ای برای کاربر نمایش داده می شود که از او می خواهد از طریق کامپیوتر به آپدیت سیستم عامل اقدام کند تا مشکلی برای دستگاهش پیش نیاید اما کاربران عمدتاً این روش را دوست ندارند.

اپل قویاً به کاربران توصیه کرده است که قبل از ارتقا سیستم عامل به iOS 10 حتما از نسخه قبلی یک نسخه پشتیبان بگیرند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانند به تنظیمات قبلی برگردند. یکی دیگر از توصیه های اپل این بود که کاربران حتما از طریق iTunes اقدام به آپدیت سیستم عامل خود نمایند.
ios-101

در طی چند ساعت گذشته مقامات بلندپایه اپل ضمن تایید این مشکل حین نصب از کاربران خواسته اند خویشتنداری نمایند و به زودی مشکل به وجود آمده رفع خواهد شد.

همراهان همیشگی کلیک، شما می توانید آموزش مرحله به مرحله و تصویری نصب iOS 10 را از این لینک دنبال کنید.

ارسال نظر