مشکل itunes و عدم به روز رسانی iOS 10 حل شد

<p>اخیرا کاربران اپل، موقع به روز رسانی دستگاه های خود به iOS 10، پیغامی مبنی بر خطای نصب دریافت می کردند. به نظر می رسد اپل این مشکل را بر طرف کرده است. به گزارش کلیک، نصب آخرین نسخه سیستم عامل اپل، یعنی iOS 10 برای همه کاربران آیفون و آیپد کار ساده ای نبوده است و برخی از آن ها هنگام نصب این نسخه، یک پیغام خطا دریافت می کردند مبنی بر این که جهت نصب و باز نشانی سیستم عامل، باید دستگاهشان را کامپیوتر شخصی و یا مک بوک  متصل کنند. خبر خوب این است که بر اساس توییتی که توسط CNBC منتشر شده بود، اپل اعلام کرد که این مشکل را حل کرده است. بر اساس این گزارش، اپل صراحتا این پیغام را منتشر کرد: در نخستین ساعتی که امکان به روز رسانی سیستم عامل نسخه جدید فراهم شد، تعداد کمی از کاربران قادر به تکمیل این به روز رسانی نبودند.  این مشکل سریعا رفع شد و ما از این  کاربران پوزش می خواهیم. این دسته از کاربران می توانند با استفاده از iTunes به روز رسانی را تکمیل کرده و یا با AppleCare تماس بگیرند. چند ماه پیش و در ماه می هم، برخی از کاربران iPad Pro موقع به روز رسانی سیستم عامل دستگاه خود به iOS 9.3.2. پیغامی مبنی بر خطای ۵۶ دریافت می کردند که آن موقع هم به آن ها توصیه شد برای نصب این نسخه از طریق iTunes اقدام کرده و یا با پشتیبانی اپل تماس بگیرند.</p>

مشکل itunes و عدم به روز رسانی iOS 10 حل شد

به گزارش کلیک، نصب آخرین نسخه سیستم عامل اپل، یعنی iOS 10 برای همه کاربران آیفون و آیپد کار ساده ای نبوده است و برخی از آن ها هنگام نصب این نسخه، یک پیغام خطا دریافت می کردند مبنی بر این که جهت نصب و باز نشانی سیستم عامل، باید دستگاهشان را کامپیوتر شخصی و یا مک بوک متصل کنند. خبر خوب این است که بر اساس توییتی که توسط CNBC منتشر شده بود، اپل اعلام کرد که این مشکل را حل کرده است.
بر اساس این گزارش، اپل صراحتا این پیغام را منتشر کرد: در نخستین ساعتی که امکان به روز رسانی سیستم عامل نسخه جدید فراهم شد، تعداد کمی از کاربران قادر به تکمیل این به روز رسانی نبودند. این مشکل سریعا رفع شد و ما از این کاربران پوزش می خواهیم. این دسته از کاربران می توانند با استفاده از iTunes به روز رسانی را تکمیل کرده و یا با AppleCare تماس بگیرند.
چند ماه پیش و در ماه می هم، برخی از کاربران iPad Pro موقع به روز رسانی سیستم عامل دستگاه خود به iOS 9.3.2. پیغامی مبنی بر خطای ۵۶ دریافت می کردند که آن موقع هم به آن ها توصیه شد برای نصب این نسخه از طریق iTunes اقدام کرده و یا با پشتیبانی اپل تماس بگیرند.

ارسال نظر