جزییات جدید از مود Liberty City بازی GTA V

بازی GTA V یکی از جذاب‌ترین بازی‌های صنعت بازی‌های رایانه‌ای محسوب می‌شود که مورد تحسین بسیاری از منتقدان و مطبوعات قرار گرفته است. برای این بازی هنوز هم مود‌های بسیاری طراحی و ساخته می‌شود که در این خبر به معرفی یکی از همین مود‌ها می‌پردازیم.

جزییات جدید از مود Liberty City بازی GTA V

به گزارش کلیک- اوایل این ماه، ما گزارش دادیم که تیم مدینگ OpenIV بر روی مود عنوان شگفت انگیز Grand Theft Auto V با هدف تکرار انجام بازی Grand Theft Auto IV's Liberty City در آخرین قسمت از سری بازی‌های GTA، کار می‌کند. درست است که ساخت این مود بسیار دشوار بوده و نیاز به زمان بیشتری برای ساخت آن است اما تیم OpenIV با منتشر کردن تصاویری از مود جدید بازی نشان داد که سخت در حال تلاش است و تا به اینجای‌ کار به خوبی عمل کرده است.

Mod 1

تصاویری از مود جدید Liberty City بازی GTA V را در زیر مشاهده می‌کنید، خیلی عالی به نظر می‌رسند، با توجه به اینکه این تصاویر از نسخه‌ی آلفا مود گرفته شده‌اند. بنابراین ما باید انتظار یک تفسیر پایدار از یکی از مهم‌ترین شهر‌های دنیای Grand Theft Auto داشته باشیم.

Mod 2

تیم مدینگ OpenIV حق توزیح Liberty City در بازی را به عنوان کار خود ندارد، بنابراین گیمر‌ها برای گشت وگذار در این شهر(Liberty City) در بازی GTA V باید یک نسخه از بازی Grand Theft Auto IV را داشته باشند.

Mod 3

سوال: Liberty City بزرگ است، چقدر من باید دانلود کنم؟

پاسخ: به دلیل اینکه Liberty City فضای بیشتری را اشغال می‌کند، ما این حق را نداریم که Liberty City را در بازی توزیع کنیم، بنابراین تصمیم گرفتیم این مود را بسازیم که به صورت اتوماتیک Liberty City را از نسخه‌ی GTA IV شما به نسخه‌ی GTA V تبدیل و انتقال می‌دهد.

Mod 4

سوال: چگونه کار خواهد کرد؟

شما یک ابزار تبدیل به همراه کامپوننت‌های اضافی و کاربردی دانلود خواهید کرد. این ابزار Liberty City را از GTA IV به GTA V تبدیل می‌کند. ابزار تبدیل یک پک DLC حاوی حالت تک نفره‌ی بازی (Single Player) را ایجاد و بر روی GTA V شما نصب و راه‌ اندازی می‌کند.

Mod 5

بازی Grand Theft Auto V هم‌اکنون در تمامی ریجن‌ها برای پلتفرم‌های PC، Xbox 360، PS3، Xbox ONE و PS4 در دسترس است.

ارسال نظر