منتظر بروزرسانی جدید بازی GTA Online باشید

کمپانی نامدار راک استار در جدیدترین بیانیه ای خود، از انتشار بروز رسانی جدید بازی GTA Online خبر داد. بنا به گفته سازندگان، این بروز رسانی در ماه مارس (اسفند - فروردین) برای تمامی پلتفرم ها عرضه خواهد شد که در پی آن، ماشین ها و محتویات جدیدی به بازی اضافه می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

منتظر بروزرسانی جدید بازی GTA Online باشید

بنا به گفته سازندگان، این بروز رسانی در ماه مارس (اسفند - فروردین) برای تمامی پلتفرم ها عرضه خواهد شد که در پی آن، ماشین ها و محتویات جدیدی به بازی اضافه می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، پشتیبانی استودیوی بی نظیر راک استار از عنوان Grand Theft Auto Online تمامی ندارد و تا به امروز، شاهد انتشار بروز رسانی های متعددی برای این بازی شاهکار بودیم. چند روز پیش راک استار با انتشار بروز رسانی جدیدی، بیش از ۱۵ مسابقه Stunt Race را در طول یک رویداد در اختیار کاربران و بازیکنان قرار داد. در پی انتشار این خبر، مشخص شد که بازیکنان با انجام این مسابقاتی که سازنده آن ها، راک استار می باشد، قادر به دریافت پول GTA و آر پی دو برابر هستند. همچنین بازیکنان در طول رویداد ویژه راک استار که تا تاریخ ۱۳ مارس (دوشنبه ۲۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۵) برگزار می شود، می توانند لباس های Pink Jock Cranley Stuntman Jumpsuit را به صورت رایگان به دست آورند.

اما بروز رسانی ای که ساعاتی پیش توسط کمپانی راک استار معرفی شد، مسابقات زیادی را همانند Stunt Race به بازی اضافه خواهد کرد. البته ضمن افزوده شدن مسابقات متنوع، چندین ماشین جدیدی نیز به سراغ بازیکنان می آید. این ماشین های مسابقی شامل:

  • Rocket Voltic
  • Ruiner 2000
  • Blazer Aqua

می باشند. مسابقات جدید تفاوت زیادی با مسابقات پیشین این عنوان دارند چرا که برای پیروزی در آن ها، باید از قابلیت ها و ویژگی های ماشین خود استفاده کنید! به کمک توربو ماشین خود، باید به آسمان پرتاب شوید و در نقطه اوج پرواز، به کمک چتر نجات از خودرو به پایین بپرید و بر روی آب پرواز کنید. به علاوه، حالت adversary جدیدی به بازی اضافه می شود که بیشتر شبیه حالت طنز آمیز همراه با ورزش داج بال است که نام این حالت، Resurrection می باشد.

حالت بعدی جدیدی که در پی این بروز رسانی بزرگ به بازی Grand Theft Auto Online اضافه خواهد شد، Top Down نام دارد. این حالت همانند نسخه های پیشین بازی جی تی ای، زاویه دید را به حالت ۲ بعدی تبدیل می کند و بازیکنان از بالا، به تجربه بازی خواهند پرداخت.

در پایان، اتومبیل محبوب Progen GP1 به همراه دو اتومبیل پرتقاضا کاربران یعنی Turismo Classic و Infernus Classic که به بازی بی نظیر Grand Theft Auto III تعلق دارند، برای اولین بار به بخش آنلاین بازی GTA اضافه خواهند شد.

اگر شما هم از آن دسته گیمرهایی هستید که در کنسول های نسل هفتم به تجربه بازی Grand Theft Auto Online و Grand Theft Auto V پرداخته اید و هم اکنون کنسول نسل هشتم جدیدی را تهیه کردید، نگران انتقال داده ها و اطلاعات شخصی خود به نسل جدید نباشید! کمپانی راک استار در انتهای بیانیه خود به کاربران و بازیکنان کنسول های نسل هفتم، رویداد انتقال داده ها از کنسول های نسل هفتم یعنی ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ به کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و پلتفرم رایانه شخصی را مجددا یادآوری کرد. بنابراین، بازیکنان تنها ۱۰ روز فرصت دارند که محتویات و داده های خود را از نسل قبلی به نسل هشتم منتقل کنند.

دیدگاه شما در رابطه با بروز رسانی جدید بازی GTA Online چیست؟ آیا شما در مسابقات جدیدی که به این عنوان ویدیویی اضافه خواهد شد، شرکت می کنید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با دیگر کاربران کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر