بدون خواندن پیام ها از اهمیت آنها با خبر شوید!

یکی از مشکلات اپلیکشن های پیام رسان نوتیفیکشن هایی هستند که به طور مداوم ارسال می کنند و با ویبره و آلارم هم شارژ گوشی شما را هدر می دهند و هم تمرکزتان را برهم می زنند. پیام هایی که محتوای آنها گاهی چندان اهمیت ندارند اما شما تا آنها را باز نکنید پی به این موضوع نمی برید.

بدون خواندن پیام ها از اهمیت آنها با خبر شوید!

به گزارش کلیک، خاموش کردن نوتیفیکشن برنامه پیام رسان خود دردسری است که گاهی موجب می شود با تاخیر و کمی دیر به پیام های ضروری پاسخ دهید. حال اگر گوشی شما آنقدر هوشمند بود تا بتواند نوتیفیکشن ها را بر اساس میزان اهمیت پیام ها برایتان ارسال کند چقدر اوضاع متفاوت می شد!

خوشبختانه این موضوع در حد یک تصور باقی نمانده و کاربران گوشی های اندرویدی به زودی این امکان را به دست خواهند آورد. اپلیکیشن جدید Converbation با یک ایده طراحی ساده می تواند پیام های شما را با دقت بالایی فیلتر کند تا از دریافت گاه و بی گاه نوتیفیکش ها راحت شوید.

این اپلیکیشن این امکان را به شما می دهد که یک پیام را در همان لحظه بخوانید یا خواندن آن را به زمان دیگر موکول کنید. در حالت کلی این برنامه می تواند به شما اطلاع دهد که پیام کوتاه است و ارزش خواندن ندارد و یا یک پیام بلند است و خواندن آن را توصیه می کند. Converbation با نصب فیلترهای مختلف می تواند پیام های آزاردهنده را بلاک کند تا شما ناچار نباشید برای دیدن یک استیکر و شکلک خنده گوشی خود را چک کنید. افزون بر این شما می توانید برای پیام های دارای لغات خاص زمان دریافت تنظیم کنید.

همچنین فیلترهای موجود در این برنامه کاربران را باخبر می کند که پیام دریافتی در یک محیط عمومی قابل خواندن است یا باید آن را به تنهایی مطالعه کنند. این اپلیکشین ظاهرا هوشمند است و می تواند یاد بگیرد که کاربر تمایل به دریافت نوتیفیکشن برای چه نوع پیام هایی دارد.

ارسال نظر