تماشا کنید: مقایسه iOS 10.3 Beta 5 با iOS 10.2.1 از نظر عملکرد و سرعت

با انتشار نسخه جدید و آزمایشی سیستم عامل iOS 10.3 تصمیم گرفتیم تا سرعت و عملکرد آن را با نسخه قدیمی تر آن، یعنی iOS 10.2.1 مقایسه کنیم. برای مشاهده نتایج این آزمایش ها با ما همراه شوید.

تماشا کنید: مقایسه iOS 10.3 Beta 5 با iOS 10.2.1 از نظر عملکرد و سرعت

به گزارش کلیک ، اپل اوایل هفته جاری نسخه I 10.3 beta 5 سیستم عامل iOS را برای توسعه دهندگان منتشر کرد. به احتمال زیاد، پنجمین نسخه بتا این به روز رسانی، آخرین بسته آزمایشی قبل از عرضه نسخه نهایی iOS 10.3 بوده و در آینده شاهد انتشار رسمی iOS 10.3 برای تمام آیفون ها و آیپد های پشتیبانی شده خواهیم بود. به روز رسانی آینده شاهد تعدادی قابلیت جدید است که در بخش بصری و عملکردی اعمال شده است. با این حال، باید ببینیم که عملکرد واقعی iOS 10.3 beta 5 در برابر iOS 10.2.1 چگونه است. پس بیایید این دو نسخه متفاوت iOS را از نظر سرعت با یکدیگر مقایسه کنیم.

iOS 10.3 Beta 5 باعث کند تر شدن سرعت بارگذاری سیستم در آیفون ۵s می شود

این مقایسه به وسیله یکی از کاربران یوتیوب به نام iAppleBytes روی مدل های متفاوت آیفون که از این سیستم عامل پشتیبانی می کند، انجام شده است. این فیلم ها در بخش زیر قابل قرار داده شده و شما می توانید نتایج مقایسه ها را مشاهده کنید.

همانطور که مشاهده می کنید، سرعت بارگذاری سیستم عامل در آیفون ۵s با نسخه iOS 10.3 beta 5 نسبت به iOS 10.2.1 کند تر است. با این حال، سرعت بارگذاری آیفون ۵ و آیفون ۶ در iOS 10.3 beta 5 بالاتر است. از طرف دیگر سرعت بارگذاری آیفون ۶s در هر دو نسخه iOS 10.3 beta 5 و iOS 10.2.1 تقریبا یکسان است.

از نظر زمان اجرای اپلیکیشن ها، سرعت بارگذاری اپلیکیشن های مختلف در هر دو نسخه iOS 10.3 beta 5 و iOS 10.2.1 در دستگاه های مختلف یکسان است. بنابر این تغییر چشمگیری در این زمینه قابل مشاهده نیست.

با این حال، توجه داشته باشید که iOS 10.3 هنوز در حال پیشرفت و تکمیل بوده و در فاز آزمایشی است. بنابر این باید انتظار داشت که عملکرد آن در مدل های مختلف آیفون با چیزی که در این فیلم ها مشاهده می شود تفاوت پیدا کند. حتی ممکن است با تغییرات اعمال شده در سیستم فایل اپل یا APFS، شاهد ارتقای چشمگیر عملکرد دستگاه در این نسخه iOS باشیم.

سیستم فایل جدید اپل قادر است عملکرد iOS را به شدت بهبود دهد. ما قبلا شاهد مقایسه ای میان iOS 10.3 beta 1 و iOS 10.2.1 بودیم که نشان می داد سیستم فایل جدید چگونه عملکرد آیفون را افزایش می دهد. iOS 10.3 beta 1 در ماه ژانویه عرضه شد و شامل تغییرات بصری و عملکردی بسیاری بود. APFS سرعت بارگذاری بالاتری را در سیستم عامل و اجرای سریع تر اپلیکیشن ها نشان داد. انتظار می رود سیستم فایل جدید نیز بهبود قابل توجهی را در نسخه نهایی این سیستم عامل نشان دهد.

حجم ویدیو: 42.88M | مدت زمان ویدیو: 00:10:25 | دانلود ویدیو
ارسال نظر