ارز دیجیتال ترون با 150 درصد رشد تبدیل به هشتمین ارز برتر بازار شد

رسانه کلیک - ارز دیجیتال ترون (TRX) در ماه های گذشته عملکرد خارق العاده ای از خود به جا گذاشته و توانسته با پشت سر گذاشتن ارز استلار، به عنوان هشتمین ارز مجازی برتر از نظر حجم بازار شناخته شود.

ارز دیجیتال ترون با 150 درصد رشد تبدیل به هشتمین ارز برتر بازار شد

اگرچه ارز ترون در چند روز گذشته با کمی افت همراه بود، اما به طور کلی در هشت هفته اخیر رشد سریع و زیادی را تجربه کرد. این ارز مجازی از پایان نوامبر گذشته تاکنون نزدیک به 164 درصد رشد داشته که آمار بسیار خوبی به شمار می رود. همچنین این آمار نشان از روزهای خوب بازار ارزهای دیجیتال دارد.

از مهم ترین اخبار مربوط به ترون در هفته گذشته می توان به این موضوع اشاره کرد که توکن های بیت تورنت که در 28 ژانویه گذشته روانه بازار شدند، در عرضه اولیه سکه (ICO) از طریق ارز دیجیتال ترون به فروش می رسند.

ارز دیجیتال ترون

با این حال، نمودار کلی این ارز از زمان عرضه به بازار تاکنون، چیز دیگری را نشان می دهد. ارز مجازی ترون همچنان چیزی حدود 90 درصد با بالاترین قیمتی که تاکنون در ژانویه 2018 تجربه کرده، فاصله دارد. در طول روند نزولی بازار ارزهای دیجیتال، این ارز حدود 95 درصد از ارزش خود را از دست داد.

لازم به ذکر است؛ جاستین سان، مالک استارتاپ ترون در سال گذشته بیت تورنت را به قصد ارائه فناوری بلاک چین به صورت انبوه خریداری کرد. اگرچه که توکن های بیت تورنت، با انتقادهایی از سوی مدیر سابق بیت تورنت مواجه شد، اما هدف توکن های بیت تورنت، بهبود سرویس هایی است که توسط بیت تورنت ارائه می شوند.

از توکن های بیت تورنت در روزهای ابتدایی ژانویه، توسط جاستین سان رونمایی شد و بر خلاف ICO های معمولی، با استفاده از Binance Launchpad، پلتفرم فروش توکن صرافی بایننس عرضه شد. جاستین سان بر این باور است که توکن بیت تورنت، اولین قدم به سوی پشتیبانی از اینترنت غیرمتمرکز خواهد بود.

ارسال نظر