قیمت بیت کوین به بیشترین میزان خود در 8 ماه گذشته رسید

رسانه کلیک - قیمت بیت کوین صبح روز شنبه به حدود 6900 دلار رسید. این میزان بالاترین قیمت این ارز دیجیتال از 5 سپتامبر 2018 تاکنون بوده است.

قیمت بیت کوین به بیشترین میزان خود در 8 ماه گذشته رسید

محبوب ترین و بزرگترین ارز دیجیتال حال حاضر بازار، بیت کوین به سرعت درحال پیشروی است و نه تنها هیچ چیز جلودار روند رو به رشد آن نیست، بلکه کل بازار را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است. قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در صبح شنبه، 21 اردیبهشت ماه پس از گذشت هشت ماه دوباره وارد محدوده 6900 دلار شد.

بیت کوین برای چهارمین روز متوالی، بالاترین میزان قیمت خود در چند ماه گذشته را به ثبت رساند. قیمت بیت کوین از حدود 40 روز گذشته تاکنون، 70 درصد رشد داشته است.

جالب است بدانید این روند رو به رشد سریع، باعث شده میانگین حرکتی 100 روزه قیمت باین ارز دیجیتال از میانگین حرکتی 200 روزه پیشی بگیرد. از جولای 2015 تاکنون، این اولین بار است که چنین اتفاقی رخ می دهد.

قیمت بیت کوین

پس از بروز چنین اتفاقی در جولای 2015، قیمت بیت کوین به مدت دو سال و نیم روند صعودی داشت. قطعا سرمایه گذاران با مطالعه آمار و شاخص های فنی، اکنون بیش از پیش تمایل به خرید بیت کوین پیدا خواهند کرد.

پیش بینی ها برای آینده قیمت این ارز دیجیتال نیز تاکنون امیدوار کننده بوده است. رویدادهایی همچون Mining Reward Halving که در مه 2020 آغاز می شود نیز در آینده روشن این ارز تاثیرگذار بوده و راه رشد قیمت بیت کوین را در بلند مدت، باز گذاشته اند.

پیش بینی ها در کوتاه مدت نیز خبر از ادامه رشد قیمت این ارز می دهند. میانگین متحرک 30 روزه این ارز بالا و بالاتر رفته است. حال به نظر می رسد که سطح مقاومت بعدی بیت کوین پس از ورود به کانال 7000 دلار، قیمت 7400 دلار باشد.

در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال با رشد چشمگیری، وارد کانال 7100 دلار شده است.

ارسال نظر