کاهش قیمت شدید بیت کوین در روزهای گذشته

رسانه کلیک - بازار ارزهای دیجیتال دوباره روزهای نه چندان خوبی را سپری می کند. طی این چند روز شاهد کاهش قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیحیتال بودیم.

کاهش قیمت شدید بیت کوین در روزهای گذشته

با یک نگاه کلی به نمودار قیمت ارز دیجیتال بیت کوین و همچنین سایر ارزهای بازار، به راحتی می توان فهمید که این بازار تابستان شلوغ و پر افت و خیزی را پشت سر گذاشته است. در طی این سه ماه بارها شاهد افزایش و نیز شاهد کاهش قیمت بیت کوین حتی به زیر 10,000 دلار بودیم. بیت کوین، کار خود را در ماه گذشته با روند نزولی آغاز کرد، اما طی یک هفته نه تنها خود را بازیابی کرد، بلکه از نرخ قبلی خود نیز بیشتر شد. این روند صعودی و نزولی به صورت محسوس طی این یک ماه در قیمت بیت کوین کاملا حس می شد.

قیمت بیت کوین

هفته گذشته، قیمت ارز مجازی بیت کوین پس تجربه یک شیب نزولی آرام چیزی حدود 10200 دلار بود. همان آغاز هفته شاهد یک افت قیمت محسوس به کمتر از 10,000 دلار بودیم. جایی که تا 9800 دلار کاهش یافت اما بازهم طی یک روز از قیمت قبلی خود هم بیشتر شد.

پس از آن، در یک روند نزولی آرام شاهد کاهش قیمت تدریجی بیت کوین بودیم. این روند از روز جمعه با قیمت 10260 دلار آغاز شد و تا اواخر روز سه شنبه ادامه داشت و قیمت این ارز به حدود 9500 دلار رسید. به یک باره در ساعات پایانی همان روز و تنها در چند دقیقه، بیت کوین نزدیک به 1000 دلار از ارزش خود را از دست داد، به طوری که با قیمتی نزدیک به 8500 دلار وارد روز چهارشنبه شد. پس از آن، نوسانات نه چندان چشم گیری درنمودار قیمتی بیت کوین شاهد بودیم، اما در برابر این افت قیمت هرگز به چشم نمی آمد. این نوسانات باعث شد که در ساعات پایانی روز چهارشنبه، بیت کوین با قیمت حدودا 8600 دلار معامله شود. هم اکنون قیمت این ارز دیحیتال محبوب نزدیک به 8400 دلار است.

ارسال نظر