کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا مانع عرضه Gram تلگرام می شود

رسانه کلیک - بسیاری منتظر عرضه ارز دیجیتال گرم تلگرام در تاریخ 31 اکتبر هستند؛ با این حال کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا مانع عرضه Gram تلگرام خواهد شد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا مانع عرضه Gram تلگرام می شود

برنامه های تلگرام برای عرضه ارز دیجیتال خود، گرم و شبکه بلاک چین با خطر مواجه شده است. سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) خواهان جلوگیری از عرضه ارز دیجیتال Gram تلگرام است. این سازمان اجازه فروش و عرضه این ارز دیجیتال را به تلگرام نمی دهد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، ارز دیجیتال گرم در عرضه اولیه به 171 خریدار در سراسر جهان فروخته شده و 1.7 میلیارد دلار سرمایه بدست آورده است. 1 میلیارد از این پول توسط خریداران آمریکایی به تلگرام پرداخت شده است.

این سازمان اعلام کرده تلگرام این موضوع را در دفتر خود ثبت نکرده است و از آنجایی که گرم به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته می شود، قانون 1933 اوراق بهادار را نقض کرده است. در حال حاضر تاثیر این اقدام SEC روی عرضه ارز دیجیتال تلگرام مشخص نیست. یکی از وکلای سابق SEC به این موضوع اشاره کرده که این سازمان عملکرد گرم را در کشورهای مختلف تحت تاثیر قرار می دهد.

ارز دیجیتال گرم تلگرام

نیویورک تایمز در ماه اوت گزارشی را منتشر کرد که خبر از عرضه ارز دیجیتال Gram تلگرام در تاریخ 31 اکتبر می داد. حال با اقدامات SEC، مشخص نیست که چه آینده ای در انتظار این ارز دیجیتال است. سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا به این موضوع اشاره کرده که شرکت ها با استفاده از نام ارز دیجیتال و یا توکن های دیجیتال، نمی توانند قوانین مربوط به این سازمان را نادیده بگیرند.

ارسال نظر