هوش مصنوعی کیبورد Gboard گوگل قادر به پیشنهاد ایموجی است

رسانه کلیک - کیبورد Gboard گوگل بروزرسانی شد. این آپدیت از قابلیت پیشنهاد ایموجی و فایل های گیف با استفاده از هوش مصنوعی بهره می برد.

هوش مصنوعی کیبورد Gboard گوگل قادر به پیشنهاد ایموجی است

در ماه مارس سال گذشته شاهد اضافه شدن قابلیت پیشنهاد ایموجی و فایل های گیف به کیبورد Gboard گوگل در سیستم عامل اندروید بودیم. کاربران بر اساس متن تایپ شده خود، به ایموجی و گیف های مرتبط دسترسی پیدا می کردند. پس از مدتی، گوگل این قابلیت را برای استیکرها و همچنین Bitmoji در نظر گرفت.

با توجه به تعداد بالای ایموجی ها، استیکرها و همچنین فایل های گیف، کاربران برای انتخاب گزینه مورد نظر خود زمان زیادی نیاز داشتند. گوگل برای رفع این مشکل، به این قابلیت هوش مصنوعی اضافه کرده است.

امروز این غول جستجوی اینترنتی اعلام کرد برای پیدا کردن ایموجی، استیکر و فایل گیف مناسب، به این بخش از کیبورد خود هوش مصنوعی اضافه کرده است. با توجه به این موضوع، کیبورد Gboard گوگل قادر به پیشنهاد مناسب ترین گزینه ها است. در همین راستا کاربران نیازی به گشتن میان ایموجی ها، استیکرها و فایل های گیف ندارند.

کیبورد Gboard گوگل

برای مثال زمانی که کاربری عبارت «Good Morning» را تایپ می کند، حرف G در سمت چپ کیبورد تبدیل به کلمه GIF می شود. با لمس این دکمه، ایموجی ها، استیکرها و فایل های گیف مناسب عبارت تایپ شده به صورت خودکار در اختیار کاربر قرار می گیرد. کاربران می توانند با استفاده از این قابلیت، در کمترین زمان و بدون سردرگمی، گزینه مورد نظر خود را انتخاب و برای فرد مقابل ارسال کنند.

در حال حاضر این قابلیت برای تمام کاربران در سراسر جهان عرضه شده است. برای دانلود جدیدترین نسخه این اپلیکیشن می توانید به پلی استور مراجعه کنید. هم اکنون این قابلیت تنها در زبان انگلیسی کاربرد دارد. در آینده این ویژگی به زبان های دیگر نیز اضافه می شود.

ارسال نظر