قابلیت پین کردن کامنت در اینستاگرام برای تمامی کاربران فعال شد

رسانه کلیک - قابلیت پین کردن کامنت که چندی پیش برای برخی از کاربران اینستاگرام فعال شده بود، امروز در اختیار عموم قرار گرفت. برای آگاهی از جزییات خبر در ادامه با ما همراه باشید.

قابلیت پین کردن کامنت در اینستاگرام برای تمامی کاربران فعال شد

اگر به خاطر داشته باشید اینستاگرام چند روز پیش با افزودن قابلیت پین کردن کامنت در اپلیکیشن خود، دل برخی از کاربران را شاد کرد. این ویژگی به افراد اجازه می دهد تا کنترل بیشتری را روی کامنت های ارسالی داشته آن ها را ساده تر مدیریت کنند. هدف از انجام این کار، اهمیت بخشیدن به نظرات مثبت و بی توجهی به نظرات منفی است.

حال خبر رسیده که قابلیت اخیر اینستاگرام برای کلیه کاربران فعال شده است. متن خبر را در توییت زیر که در صفحه رسمی خود شرکت منتشر شده ملاحظه می فرمایید.

پین کردن کامنت در اینستاگرام بسیار ساده است. کافی است تا انگشت خود را روی کامنت مورد نظر گذاشته و به سمت چپ بکشید. سپس چند گزینه برای شما به نمایش در می آید که هر یک کارایی خاصی دارند. آیکون مربوط به پین کردن کامنت ها در سمت چپ گزینه reply قرار گرفته که شما می توانید به کمک آن، حداکثر سه مورد از نظرات مورد علاقه خود را به قسمت بالا بفرستید. بدین ترتیب توجه افراد به سمت نظرات پین شده جلب خواهند شد و از پرداختن به پیام های بیهوده و بی ارزش جلوگیری به عمل می آید.

اینستاگرام مدت هاست که سعی دارد با ارائه ویژگی های مختلف، جلوی انتشار کامنت های توهین آمیز و محتواهای غیر اخلاقی را بگیرد ( اینستاگرام برای مقابله با نظرات توهین آمیز از هوش مصنوعی استفاده می کند ). امروزه بسیاری از کامنت های این چنینی توسط هوش مصنوعی شناسایی شده و به طور خودکار حذف می شوند. فرستنده این نوع کامنت ها نیز متعاقبا یک پیام هشدار دریافت خواهند کرد.

پین کردن کامنت ها می تواند گام نسبتا موثری برای برجسته سازی کامنت های مثبت باشد. اگر تا کنون این ویژگی را دریافت نکرده اید، باید برنامه را بروزرسانی و سپس آن را نصب کنید.

ارسال نظر