Google Now با اینترفیس جدید از راه می‌رسد!

رسانه کلیک - به نظر می‌رسد گوگل همه تمرکزش را روی دستیار هوش مصنوعی خود گذاشته است، اما به نظر می‌رسد که از بهبود همزاد قدیمی‌تر و کم‌هوش‌تر خود قطع امید نکرده و به زودی از ظاهر جدید Google Now رونمایی خواهد کرد.

Google Now با اینترفیس جدید از راه می‌رسد!

گفته می‌شود گوگل در حال آزمایش نسخه جدیدی از رابط کاربری Now است، پس به زودی وقتی با عبارت جادویی OK, Google دستیار مذکور را صدا می‌کنید، با یک محیط شیک‌تر روبرو خواهید شد.

ظاهر Google Now تغییر چندانی نکرده است و جنبه اصلاحی دارد، اما همین تغییرات کوچک باعث می‌شود طراحی کل برنامه «حداقل در نگاه اول» خیلی زیباتر به نظر برسد.

از همان بالا می‌بینیم که کادر جستجو از حالت مستطیلی شکل، خارج و حالا کمی گردتر شده است. همین متد طراحی برای سایر بخش‌هایی که در بخش فید Now وجود دارد هم دیده می‌شود.

تغییر بعدی این است که پس‌زمینه خاکستری قدیمی برنامه، اکنون به رنگ سفید ساده در آمده است. طراحان گوگل برای تطبیق اجزای محیط، افکت سایه بخش‌های مختلف را کمی برجسته‌تر کرده‌اند.

در مجموع، اصلاحاتی که در ظاهر جدید Google Now اعمال شده، این برنامه را تمیزتر و شیک‌تر کرده است. این رویکرد مدتی قبل در اپلیکیشن Calendar هم اعمال شده بود. تصاویر زیر را ببینید تا متوجه تغییرات شوید.

ظاهر جدید Google Now

این تغییرات اولین بار توسط کاربران ردیت (Reddit) کشف شد که تصاویر آن را در بخش مخصوص گوگل گذاشتند تا سایرین را هم در جریان موضوع قرار دهند.

با این حال مثل همیشه، هنوز هیچ حرفی درباره زمان انتشار عمومی این نسخه توسط این غول ساکن ماونتین‌ویو (Mountain View) زده نشده است.

ارسال نظر