دانلود نسخه جدید اینستاگرام برای اندروید و iOS

رسانه کلیک - اینستاگرام هر بار با انتشار آپدیت جدید، قابلیت‌های کاربردی مختلفی را به اپلیکیشنش اضافه می‌کند. برای دانلود نسخه جدید اینستاگرام این مطلب را دنبال کنید. در ادامه، با راه‌های دانلود اینستاگرام برای اندروید و iOS آشنا می‌شوید.

دانلود نسخه جدید اینستاگرام برای اندروید و iOS

اینستاگرام در حال حاضر به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موجود در میان کاربران تبدیل شده است. یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت آن به موجود بودنش برای پلتفرم‌های مختلف مربوط می‌شود. اپلیکیشن این شبکه اجتماعی برای سیستم‌ عامل‌های مختلفی چون اندروید، iOS، ویندوز و ویندوز موبایل 10 موجود بوده و از این لحاظ کاربران را با محدودیت خاصی مواجه نمی‌کند. ( استیکر پرسش و پاسخ اینستاگرام در اختیار عموم کاربران قرار گرفت )

هر بار با آپدیت جدید اینستاگرام قابلیت‌های کاربردی جدیدی به آن اضافه می‌شود. به همین ترتیب کاربران برای دسترسی به تمامی توانایی‌های این شبکه اجتماعی می‌بایست اپلیکیشن آن را به آخرین نسخه موجود آپدیت کنند. در ادامه این مطلب راه‌های دانلود نسخه جدید اینستاگرام را برایتان قرار داده‌ایم. همراه ما باشید.

اندروید

از آن جایی که دسترسی کاربران ایرانی به اینستاگرام در پلی‌استور گوگل مسدود شده، دانلود اینستاگرام از این مارکت امکان پذیر نیست و باید از راه‌های مختلف استفاده کرد.

یافتن فایل APK

فرمت فایل‌های نصبی اندروید به صورت APK بوده و کاربران با در اختیار داشتن این نوع فایل‌ها می‌توانند اپلیکیشن‌های مورد نیازشان را نصب کنند. برای یافتن فایل APK اپ‌های مختلف، می‌توانید از وبسایت APKMirror استفاده کنید. این وبسایت عملکرد به‌روزی داشته و نسخه جدید اپلیکیشن‌ها را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌دهد.

دانلود نسخه جدید اینستاگرام

برای دانلود نسخه جدید اینستاگرام توسط APKMirror، وارد وبسایت آن شوید و از نوار جستجو، Instagram را سرچ کنید. با این کار تمامی نسخه‌های اینستاگرام از جدید به قدیم همراه با تاریخ انتشار نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید با کلیک بر روی آیکون دانلود، فایل APK را بر روی دستگاه خود بارگذاری کنید.

استفاده از مارکت‌های مخلتف

راه دیگر دانلود اپلیکیشن‌ها، استفاده از مارکت‌های مختلف موجود در این زمینه است. برای مثال می‌توان توسط برنامه بازار ، اینستاگرام را بدون کوچک‌ترین محدودیتی در دستگاه خود نصب کرد.

iOS

خوشبختانه کاربران دستگاه‌های اپل می‌توانند بدون محدودیت، از اپ استور برای دانلود نسخه جدید اینستاگرام اقدام کنند. برای این کار کافی است توسط گوشی وارد اپ استور شوید و با جستجوی اینستاگرام، آن را در دستگاه خود نصب کنید.

ارسال نظر