اپلیکیشن Spotify Kids قابلیت مسدودسازی محتوای فرزندان ارائه می‌دهد

رسانه کلیک - همانطور که پیش‌تر گفته شد، اسپاتیفای کنترل و مدیریت والدین روی موسیقی و محتوای کودکان را بیشتر کرد. این قابلیت در اپلیکیشن Spotify Kids حضور دارد.

اپلیکیشن Spotify Kids قابلیت مسدودسازی محتوای فرزندان ارائه می‌دهد

در این قابلیت، والدین می‌توانند سابقه موسیقی و محتوای فرزندشان را در بازه سه ماه گذشته مشاهده کنند. همچنین می‌توانند محتوای خاصی را انتخاب کرده تا اگر تشخیص دادند که محتوا برای فرزندشان نامناسب است، آن را مسدود کنند.

آهنگ‌ها، پادکست‌ها و کتاب‌های صوتی برای هر کاربر در Spotify Kids منحصر به فرد است؛ بنابراین محتوایی که شما مسدود می‌کنید، همچنان در دسترس دیگران خواهد بود. همچنین می‌توانید با وارد کردن رمز عبور، آهنگ مورد نظر را از حالت انسداد خارج کنید.

هنگامی که اسپاتیفای برای اولین بار برنامه مخصوص کودکان را معرفی کرد، واضح بود که قابلیت‌هایی جهت شخصی‌سازی، کنترل محتوا، حفظ حریم خصوصی و ... به آن اضافه خواهد شد. این برنامه برای والدینی که نگران فرزندان خود هستند و می‌خواهند تا نظارت بیشتری به سبک موسیقی او داشته باشد بسیار کاربردی خواهد بود.

در حال حاضر، اپلیکیشن Spotify Kids بیش از 8000 آهنگ، داستان، کتاب صوتی و ... داشته و بیش از 125 لیست پخش را ارائه می‌کند. همه این محتواها توسط کاربران تهیه شده و بیشتر از داستان‌ها و محتوای مشهور استفاده شده است.

ارسال نظر