ا‍پلیکیشن تولید رنگ اندروید، مخصوص طراحان

رسانه کلیک - برای ساخت هر چیزی در دنیا، از وب‌سایت گرفته تا یک کیف پول، ابتدا باید آن را طراحی کرد. طراحی محصول یکی از جذاب‌ترین موارد در زمینه طراحی صنعتی به شمار می‌رود. 

ا‍پلیکیشن تولید رنگ اندروید، مخصوص طراحان

هر محصول رابط کاربری دارد که در طراحی‌ها باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. مهم نیست که محصول شما نرم‌افزاری باشد یا سخت‌افزاری، تقریبا تمام محصولات دنیا دارای رابط کاربری هستند. رابط کاربری در محصولات نرم‌افزاری در واقع محیط گرافیکی است که کاربران در آن به فعالیت‌های مختلف می‌پردازند.

یکی از مواردی که طراحان رابط کاربری با آن سروکار دارند، رنگ آمیزی این رابط‌ها است که بدون شک مهم‌ترین بخش طراحی را شکل می‌دهد. رنگ‌ها باید به گونه‌ای باشند که کاربران مفاهیم پشت‌سر آن را درک کنند و در هنگام استفاده از یک محصول نرم‌افزاری تجربه خوبی بدست آورند. رنگ شناسی و تولید رنگ یکی از بخش‌های زمان‌بر در زمینه طراحی رابط کاربری است. وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های متعددی در این زمینه به یاری طراحان رابط کاربری آمده‌اند تا آن‌ها بتوانند با سرعت زیاد به طیف عظیمی از رنگ‌ها دسترسی داشته باشند.

یکی از الهام‌بخش‌ترین مواردی که در زمینه انتخاب رنگ به طراحان کمک می‌کند طبیعت است. طراحان حرفه‌ای با استخراج رنگ‌هایی که در طبیعت وجود دارد به طرح‌های خود روحی زنده می‌بخشند.

اپلیکیشن Graphix - color palette of pictures & wallpapers به طراحان کمک می‌کند تا با بارگزاری تصاویر خود در این نرم‌افزار رنگ‌های قالب آن را استخراج کنند و در طراحی‌های خود از آن بهره ببرند.

در این اپلیکیشن می توانید کل عکس و یا بخشی از آن را اسکن کنید و رنگ‌های موجود در آن را با کد رنگی ذخیره سازی کنید تا بتوانید در نرم‌افزار‌های حرفه‌ای طراحی از آن بهره ببرید.

این اپلیکیشن به شما قابلیت دسته‌بندی رنگ‌ها و دسترسی سریع و همچنین ویرایش را می‌دهد.

برخی از امکانات و قابلیت‌های برنامه Graphix - color palette of pictures & wallpapers اندروید:

امکان اسکن تمام یک عکس یا برش قسمتی از آن

قابلیت ذخیره و اشتراک گذاری آسان پالت‌های رنگی

بهینه شده برای استفاده در تبلت‌ها با پشتیبانی عالی از حالت چند پنجره‌ای

دانلود این اپلیکیشن از گوگل‌پلی: دانلود

ارسال نظر