قابلیت آموزش موسیقی و ریاضی به اپلیکیشن دولینگو اضافه می‌شود

دولینگو می‌خواهد به کاربران اجازه دهد تا حتی بدون تجربه قبلی، موسیقی یاد بگیرند.

قابلیت آموزش موسیقی و ریاضی به اپلیکیشن دولینگو اضافه می‌شود

اپلیکیشن محبوب دولینگو (Duolingo) که بسیاری از مردم برای آموزش زبان از آن استفاده می‌کنند، در خبری اعلام کرد که آموزش موسیقی و ریاضیات را به اپ اصلی خود می‌آورد تا کاربران بتوانند به‌راحتی مهارت‌هایشان را توسعه دهند.

دولینگو در پستی در وبلاگ خود اعلام کرد که قابلیت آموزش موسیقی و ریاضی در کنار آموزش زبان به این برنامه می‌آید. بخش آموزش موسیقی به کاربران نت‌های موسیقی و ریتم را می‌آموزد و حتی از آن‌ها دعوت می‌کند تا آهنگ‌های ساده را روی یک کیبورد پیانوی مجازی بنوازند.

آموزش موسیقی در دولینگو بدون نیاز به تجربه قبلی

این بخش جدید نیز سعی می‌کند مانند بخش آموزش زبان، موسیقی را از طریق سازوکارهای بازی‌گونه و ساده به کاربران یاد بدهد. «ونسا جیمیسون»، مدیر بخش مهندسی قابلیت‌های جدید دولینگو می‌گوید: «ما تلاش زیادی کردیم تا مطمئن شویم که این کار نیازمند تجربه قبلی نیست و همه می‌توانند درس‌ها را یاد بگیرند و آن‌ها را انجام بدهند.»

209

جیمیسیون می‌گوید یکی از مزایای استفاده از دولینگو برای آموزش موسیقی این است که نیازی نیست حتماً آلات موسیقی را در اختیار داشته باشید. این برنامه یک کیبورد مجازی را به کاربران ارائه می‌کند و اجازه می‌دهد با آن موسیقی بنوازند. تمام این امکانات به‌صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

دولینگو پارسال از اپ مستقلی برای آموزش ریاضی پرده برداشته بود و حالا این قابلیت را به‌همراه چند ویژگی جدید به اپ اصلی Duolingo اضافه می‌کند. ازجمله ویژگی‌های جدید در بخش آموزش ریاضی می‌توانیم به آموزش محاسبه انعام و دستمزد ساعتی اشاره کنیم.

آموزش موسیقی و ریاضی در دولینگو ابتدا برای زبان‌های انگلیسی و اسپانیایی در نسخه iOS در دسترس قرار می‌گیرد، اما در ادامه عرضه گسترده‌تری خواهد داشت. دولینگو می‌گوید سیستم محبوب Streak نیز همه این آموزش‌ها را تحت پوشش خود قرار می‌دهد؛ این یعنی می‌توانید یک روز ریاضی کار کنید، یک روز موسیقی یاد بگیرید و روز بعد به سراغ زبان اسپانیایی بروید و همچنان Streak خود را حفظ کنید.

منبع: دیجیاتو

ارسال نظر