خوابی آسوده داشته باشید

داشتن چرت‌های کوتاه در طول روز به ما کمک می‌کند تا بتوانیم تمرکز بیشتری داشته و فعالیت‌های روزمره خود را به نحو احسن انجام دهیم.

 خوابی آسوده داشته باشید

بسیاری از ما به دلیل مشغله‌های ذهنی نمی‌توانیم تمرکز کرده و خواب کوتاه داشته باشیم، به همین دلیل بهتر است به سراغ ابزار رفته و با استفاده از آنها یک خواب راحت را تجربه نماییم! Calm Sleep: Sleep & Meditation عنوان یک اپلیکیشن مدیتیشن و صداهای خواب‌آور می‌باشد که توسط The Calm Sleep: Sleep & Meditation App توسعه و منتشر شده است.

همانند بسیاری از استارتاپ‌های مشابه موجود، در این برنامه نیز به مجموعه‌ای از انواع صداهای آرام بخش، داستان‌ها و آهنگ‌های مدیتیشن دسترسی دارید که به کمک آنها خواهید توانست استرس را از خود دور و یک خواب راحت را تجربه کنید. بیش از هزار صدای متنوع در دیتابیس اپ فوق در دسترس است که هر کدام‌شان به نحوی ذهن و روح شما مخاطبین را تحت تاثیر قرار می‌دهند. مهم نیست که چقدر با نحوه استفاده از این برنامه آشنا باشید، زیرا راهنمای استفاده از آن و جلسات مدیتیشن همه و همه در اختیارتان قرار داده می‌شود. در بین این صداهای آرام بخش مجموعه‌ای از داستان‌های خواب شبانه نیز در اختیارتان قرار داده می‌شود که با پخش آنها پیش از خوابیدن می‌توانید خوابی عمیق و به دور از دغدغه‌های ذهنی را تجربه نمایید.

برای دسترسی هرچه بهتر به این صداها و داستان‌ها تمامی آنها در دسته‌بندی‌هایی متنوع قرار داده شده‌اند. دیگر نکته‌ای که توجه ما را به خودش جلب می‌‌کند طیف وسیع صداهای موجود می‌باشد. این بدان معنی است که مهم نیست، که قصد دارید چندین ساعت بخوابید و یا اینکه تنها می‌خواهید یک چرت کوتاه 5 دقیقه‌ای داشته باشید، هر چیزی که نیاز دارید در دسترس شما قرار داده و صداها توسط بهترین متخصصان در سراسر جهان جمع آوری شده‌اند. سیستم آلارم داخلی برای بیداری به موقع به کمک شما آمده و اجازه می دهد از 5 دقیقه تا 8 ساعت خواب راحت داشته باشید. برای بیداری از خواب به هیچ عنوان با صداهای شدید رو به رو نشده، و یک آلارم با ریتم افزایشی کمک می‌کند تا به آرامی و بدون هیچ گونه استرسی از خواب بیدار شوید.

291

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Calm Sleep: Sleep & Meditation:

تجربه خوابی آرام و یک مدیتیشن با کیفیت با مجموعه ای از صدا های آرام بخش

تجربه ای خاص از چرت های روزانه برای داشتن تمرکز بهتر در طول روز

دسته بندی تمامی صدا ها برای دسترسی سریع به آن ها

مجموعه ای از داستان های صوتی پیش از خوابیدن

گزینه ای مناسب برای داشتن خوابی راحت از 5 دقیقه تا 8 ساعت

آلارم داخلی برای بیداری بدون استرس از خواب

 

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر

حجم: 22 مگابایت

290

لینک دانلود برای اندروید

 

منبع: آخرین خبر

 

 

ارسال نظر