شرکت الکترونیک آرتز از لوگوی جدیدش رونمایی کرد

به دلیل سخت‌گیری‌هایی که فیفا روی مجموعه الکترونیک آرتز در حدود یک سال پیش اعمال کرده بود، این شرکت اعلام کرد دیگر با فیفا (FIFA) همکاری نخواهد کرد و باعث شد که پیشرفت بازی‌های فیفا در چند سال اخیر بسیار کم شود

شرکت الکترونیک آرتز از لوگوی جدیدش رونمایی کرد

آخرین بازی فوتبالی تولید شده به نام فیفا، شماره ۲۳ بوده و پس از آن نام این عناوین به اسپورتس اف‌سی (EA Sports FC) تغییر کرد. بیش از ۲۰ سال است که عناوین فوتبالی شرکت الکترونیک آرتز با نام فیفا شناخته شده‌اند و این تغییر نام می‌تواند برای طرفداران قدیمی کمی آزاردهنده باشد.

حال شرکت EA از لوگوی جدید مجموعه اسپورتس اف‌سی رونمایی کرد. اگر به این لوگو نگاه کنید، متوجه خواهید شد که طراحی خاص و آشنایی دارد. مخصوصاً اینکه دارای زوایای زیاد و تیزی است که باعث می‌شود در ابتدا بسیار عجیب به نظر برسد. الکترونیک آرتز در مورد این لوگو توضیح داد:

طراحی لوگوی جدید به طور مستقیم از دنیا و فرهنگ فوتبال الگو می‌گیرد. به همین دلیل دارای چندین وجه مختلف است. اگر شما دقت کنید متوجه خواهید شد که این شکل در دی‌ان‌ای عناوین فوتبال الکترونیک آرتز همواره وجود داشته است. به این شکل که در بالای سر هر بازیکن که در حال کنترل شدن است، یک مثلث وجود دارد.
الکترونیک آرتز در اینجا به طور کامل جزئیات لوگوی جدید خود را توضیح داده است.

شرکت الکترونیک آرتز دوران جدید عناوین فوتبال خود را آغاز کرده است. رئیس این شرکت در یک مصاحبه گفت که تنها سودی که فیفا برای این برند داشت، یک نام ۴ حرفی بود. نکته مهم اینجاست که قراردادهای تیم‌ها برای عناوین اسپورتس اف‌سی از بین نرفته است. به همین دلیل همچنان در بازی‌های فوتبالی الکترونیک آرتز ما شاهد تیم‌های مختلف خواهیم بود.

الکترونیک آرتز در ادامه گفته که طرفداران در اواسط تابستان امسال منتظر جزئیات بیشتر از عناوین اسپورتس اف‌سی باشند. اینطور که به نظر می‌رسد الکترونیک آرتز به دنبال ایجاد تغییر در روند تجاری بازی‌های خود است. اسپورتس اف‌سی به الکترونیک آرتز اجازه می‌دهد تا از نهایت خلاقیت تیم سازنده خود استفاده کند. به همین دلیل ما به زودی شاهد عناوین فوتبال بسیار زیبایی خواهیم بود. مخصوصاً اینکه چند بازی اخیر فیفا پیشرفت چندانی نداشته و تنها نسبت به قبل بهبود داشتند. حال فرصت بسیار خوبی است که الکترونیک آرتز کمکاری چند سال خود را جبران کند.

منبع: آخرین خبر

ارسال نظر