بی ام وی سری 8 کروک با طراحی جذاب از راه رسید

رسانه کلیک - بی ام وی سری 8 کروک معرفی شد. این خودروی آلمانی به موتور 8 سیلندر با امکان تولید 523 اسب بخار قدرت مجهز شده است.

بی ام وی سری 8 کروک با طراحی جذاب از راه رسید

نزدیک به 30 سال پیش شرکت بی ام و از خودروهای سری 8 خود رونمایی کرد. این کمپانی آلمانی تصمیم گرفت 20 سال پس از توقف تولید این خودرو، مدل جدید آن را معرفی کند.

چند ماه پیش شاهد رونمایی از نمونه کوپه این خودرو بودیم و حال از بی ام وی سری 8 کروک رونمایی شده است. این خودرو از طراحی مشابه با مدل کوپه خود بهره می برد و عملکرد بالایی را از خود نشان می دهد.

بی ام وی سری 8 کروک دارای سقف پارچه ای بوده که باعث کاهش وزن آن شده است. سقف این خودرو به صورت الکترونیکی باز و بسته می شود. بر اساس اعلام بی ام و، زمان مورد نیاز برای باز و یا بسته شدن این سقف برابر با 15 ثانیه است. راننده در سرعت های بالاتر از 48 کیلومتر بر ساعت قادر به تغییر وضعیت سقف بی ام وی سری 8 کروک نخواهد بود.

در داخل این خودرو شاهد استفاده از چرم باکیفیتی برای صندلی ها و فرمان هستیم. صندلی های جلوی این خودرو از سیستم تهویه بهره می برد. بی ام و به صورت استاندارد برای این خودرو سیستم صوتی هارمن کاردن را در نظر گرفته است که البته راننده می تواند برای آن سیستم صوتی Bowers & Wilkins با قدرت خروجی 1375 وات را نیز سفارش دهد.

در این خودرو یک نمایشگر 12.3 اینچی به عنوان کیلومترشمار حضور دارد و یک صفحه نمایش 10.25 اینچی نیز به عنوان سیستم ناوبری و سرگرمی در این خودرو مورد استفاده قرار گرفته است.

بی ام و سری 8 کانورتیبل تنها در مدل M850i xDrive به فروش می رسد. این مدل به موتور 8 سیلندر با حجم 4.4 لیتر مجهز شده که قادر به تولید 523 اسب بخار قدرت است. شتاب این خودرو برابر با 3.8 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن به 250 کیلومتر بر ساعت می رسد. این خودرو با قیمت پایه 121,400 دلار از ماه مارس 2019 به فروش می رسد. سال آینده با بی ام و M8 نیز ملاقات خواهیم کرد.

ارسال نظر