انتشار تصاویر مخفیانه مدل فیس لیفت پورشه پانامرا

رسانه کلیک - تصاویر جاسوسی مدل فیس لیفت پورشه پانامرا در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این خودرو در آینده با مدل 2021 معرفی می شود.

انتشار تصاویر مخفیانه مدل فیس لیفت پورشه پانامرا

نسل دوم پورشه پانامرا سه سال پیش معرفی شد و به نظر می رسد سازنده آن به دنبال معرفی نمونه فیس لیفت آن در آینده نزدیک است.

به تازگی تصاویر مخفیانه مدل فیس لیفت این خودروی آلمانی به اینترنت راه پیدا کرده است. بر اساس این تصاویر، نمای جلویی این خودرو تغییراتی را تجربه نمی کند؛ با این حال در بخش پشتی آن شاهد حضور چراغ های جدید مورد استفاده در پورشه ماکان فیس لیفت و پورشه کاین کوپه هستیم ( قیمت پورشه ماکان 2019 اعلام شد؛ معرفی در نمایشگاه خودروی لس آنجلس ).

به نظر می رسد این خودرو در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد و به عنوان مدل 2020 و یا 2021 روانه بازار می شود.

پورشه پانامرا فیس لیفت در نمونه های مختلف روانه بازار می شود. مدل پایه این خودرو از یک موتور 6 سیلندر 2.9 لیتری توربوشارژ بهره می برد که قادر به تولید 325 اسب بخار قدرت و 450 نیوتون متر گشتاور است. مدل بالاتر آن، پانامرا S به موتور 6 سیلندر 2.9 لیتری با توربوشارژر دوقلو مجهز می شود که قدرتی برابر با 434 اسب بخار و گشتاوری برابر با 550 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می دهد.

مدل بالاتر این خودرو، GTS از یک موتور 8 سیلندر 4.0 لیتری با توربوشارژر دوقلو بهره می برد. این موتور قادر به تولید 454 اسب بخار قدرت و 620 نیوتون متر گشتاور است. قدرتمندترین نمونه بنزینی پانامرا تحت مدل Turbo، قدرتی برابر با 542 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می دهد.

این خودروی آلمانی جذاب در مدل های هیبریدی نیز روانه بازار می شود. پانامرا E-Hybrid به یک موتور 6 سیلندر 2.9 لیتری توربوشارژ و یک موتور برقی مجهز می شود که در مجموع قادر به تولید 456 اسب بخار قدرت و 700 نیوتون متر گشتاور هستند.

پانامرا توربو S E-Hybrid از یک موتور 8 سیلندر به همراه موتور بنزینی بهره می برد که در مجموع قدرتی برابر با 671 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می دهند.

ارسال نظر