رندرهای کراس اوور جدید کیا به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - کراس اوور جدید کیا در ماه های آینده به صورت رسمی معرفی می شود. به تازگی رندرهای این خودرو در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

رندرهای کراس اوور جدید کیا به اینترنت راه پیدا کرد

نمونه تجاری خودروی مفهومی کیا SP Signature در راه است. به تازگی رندرهای این کراس اوور جدید کیا در اختیار رسانه ها قرار گرفته که طراحی آن را به نمایش می گذارد. این رندرها شباهت زیادی به نمونه مفهومی آن دارد.

کراس اوور جدید کیا ابعاد کوچکی خواهد داشت؛ با این حال دارای طراحی جذابی است. کیا سعی کرده در این خودرو از طراحی تهاجمی استفاده کند. کیا برای محصول آینده خود چراغ های LED باریکی در نظر می گیرد.

در حالت کلی این خودرو از سه رنگ مختلف برای بدنه خود بهره می برد. بخش پایینی مشکی رنگ بوده، بدنه اصلی برنزی رنگ است و سقف نقره ای رنگ برای آن در نظر گرفته شده است. کراس اوور جدید کیا در رده پایین تری از اسپورتیج قرار می گیرد و نسبت به آن قیمت پایین تری خواهد داشت.

بزرگترین معما در رابطه با کیا Tusker، پیشرانه آن است. این خودروی کره ای احتمالا به یک موتور 4 سیلندر توربوشارژ 1.4 لیتری و یا 4 سیلندر 2.0 لیتری تنفس طبیعی مجهز می شود. انتظار می رود قدرت تولیدی این موتورها توسط یک گیربکس 7 سرعته خودکار دو کلاچه به چرخ های جلو منتقل شود.

کیا در سال 2018 از خودروی مفهومی SP Concept برای اولین بار پرده برداشت. این خودرو با توجه به بازار هند طراحی شده است تا بتواند در آن به فروش بالایی دست پیدا کند. بر اساس گزارش ها، کراس اوور جدید کیا با نام Tusker در کشور هند به فروش می رسد، البته احتمالا نام آن در بازار دیگر کشورها متفاوت باشد.

در ماه های آینده شاهد عرضه دو مدل از این خودرو در هند خواهیم بود. خریداران در ایالات متحده آمریکا در نیمه دوم سال جاری به این خودرو دسترسی پیدا می کنند.

ارسال نظر