رونمایی از مدل ویژه و تولید محدود بی ام و M5

رسانه کلیک - بی ام و M5 در یک نسخه ویژه از راه رسید. این خودرو که به مناسبت جشن 35 سالگی آن معرفی شده، تنها در 350 نمونه به تولید می رسد.

رونمایی از مدل ویژه و تولید محدود بی ام و M5

بی ام و M5 یکی از بهترین خودروهای اسپرت سدان در سراسر جهان محسوب می شود که طرفداران زیادی دارد. این خودروی آلمانی با شتاب بالای خود قادر به رقابت با بسیاری از سوپراسپرت های مطرح بازار است.

35 سال پیش شاهد رونمایی از اولین نمونه خودروی M5 بودیم و حال سازنده آن تصمیم گرفته به این مناسبت، یک نمونه ویژه از آن را معرفی کند.

این خودرو با یک رنگ مخصوص، Frozen Dark Grey II به فروش می رسد. این رنگ مات به همراه رینگ های 20 اینچی با پره های Y شکل، ظاهر خشنی را برای آن به همراه داشته است. کالیپرهای ترمز این محصول تیره رنگ بوده، البته شاهد استفاده از پوشش براق برای آن هستیم.

یکی از موارد جالب در رابطه با این خودرو، حذف عبارت M5 از بخش پشتی آن است. در بخش پشتی تنها شاهد حضور لوگوی بی ام و هستیم. در کابین این خودرو از چرم مشکی رنگ استفاده شده است.

در کنسول میانی این خودرو عبارت M5 Edition 35 Years با رنگ سفید حک شده است. داشبورد این خودرو به همراه پنل روی درب ها، طلایی رنگ است.

تنها 350 نمونه از بی ام و M5 جدید به تولید می رسد که تمام آن ها دارای پکیج M5 Competition هستند. با توجه به این موضوع، بی ام و برای این مدل از یک موتور 8 سیلندر با حجم 4.4 لیتر استفاده کرده که از توربوشارژر دوقلو بهره می برد.

این خودرو قدرتی برابر با 617 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می دهد. قدرت تولیدی موتور توسط یک گیربکس 8 سرعته خودکار به تمام چرخ های این خودرو منتقل می شود.

از 350 نمونه تولیدی این خودرو تنها 35 نمونه آن در بازار ایالات متحده آمریکا به فروش می رسد. قیمت این خودرو برابر با 128,995 دلار تعیین شده است.

ارسال نظر