بی ام و X6 M جدید برای رقابت با لامبورگینی اوروس آماده می شود

رسانه کلیک - بی ام و X6 M در آینده نه چندان دور معرفی می شود. به تازگی اطلاعات و تصاویر جدیدی از این خودروی آلمانی جذاب به اینترنت راه پیدا کرده است.

بی ام و X6 M جدید برای رقابت با لامبورگینی اوروس آماده می شود

بی ام و در گذشته از خودروی X3 M و X4 M برای اولین بار رونمایی کرد و حال قصد دارد نسخه M بی ام و X6 را نیز روانه بازار کند ( مدل 2020 بی ام و X3 M و X4 M با موتورهای قدرتمند معرفی شد ).

در حالی که هنوز از نسل جدید بی ام و X6 رونمایی نشده، این شرکت آلمانی در حال توسعه نسخه M آن است. تا به امروز شاهد انتشار تصاویر جاسوسی زیادی از بی ام و X6 M جدید بودیم؛ با این حال تصاویر جدید آن را با پوشش کمتری به نمایش می گذارد.

این خودرو از طراحی بسیار تهاجمی بهره می برد و ورودی های هوای بزرگی در جلوی آن در نظر گرفته شده است. این خودرو دارای آینه های جانبی خودروهای مدل M بوده و بخش پشتی آن به 4 اگزوز مجهز شده است. رینگ های بزرگ و کالیپرهای ترمز آبی رنگ از دیگر مشخصه های این محصول، محسوب می شوند.

بی ام و X6 M جدید مانند نسخه استاندارد آن، بر اساس پلتفرم CLAR توسعه پیدا می کند. این پلتفرم برای تولید خودروهای سری 5، سری 7، X5 و رولز رویس فانتوم مورد استفاده قرار گرفته است.

انتظار می رود نسل جدید بی ام و X6 مانند بی ام و M5 به یک موتور 8 سیلندر 4.4 لیتری با توربوشارژر دوقلو مجهز شود. این موتور در نسخه استاندارد قادر به تولید 600 اسب بخار قدرت بوده و در نمونه Competition، این قدرت به 617 اسب بخار می رسد.

نسخه استاندارد بی ام و X6 به یک موتور 6 سیلندر خطی با حجم 3.0 لیتر و یا 8 سیلندر 4.4 لیتری مجهز می شود. این موتورها به ترتیب قادر به تولید 335 اسب بخار و 465 اسب بخار قدرت هستند.

ارسال نظر