فیسکر تصویری از خودروی شاسی بلند تمام برقی خود منتشر کرد

رسانه کلیک - شرکت فیسکر در ماه دسامبر سال جاری میلادی از خودروی تمام الکتریکی جدید خود رونمایی می کند. به تازگی تصویر این خودرو منتشر شده است.

فیسکر تصویری از خودروی شاسی بلند تمام برقی خود منتشر کرد

فیسکر تیزر جدیدی از خودروی شاسی بلند تمام برقی خود منتشر کرد که بخشی از طراحی آن را به نمایش می گذارد. این تصویر در حساب فیس بوک موسس این شرکت، هنریک فیسکر منتشر شده است.

این تصویر شیب سقف را مشخص می کند و همچنین خبر از قرارگیری چراغ های راهنما روی ستون D این خودرو می دهد.

آقای فیسکر به این موضوع اشاره کرده که این خودروی تمام الکتریکی دارای آلایندگی صفر بوده و همچنین با قیمتی کمتر از 40 هزار دلار روانه بازار می شود. در ماه دسامبر با این محصول ملاقات می کنیم.

این خودروی جدید که هنوز نام رسمی آن اعلام نشده، از جلو پنجره و سپر بزرگی بهره می برد و دارای چراغ های LED باریکی است. در میان سپر جلوی این خودرو نیز از چراغ استفاده شده است.

این محصول به صورت سفارشی با رینگ های 22 اینچی در اختیار خریداران قرار می گیرد. قدرت خودروی تمام الکتریکی این برند توسط دو موتور برقی تامین می شود که هر یک از آن ها روی یک محور قرار می گیرد.

این برند برای خودروی شاسی بلند تمام برقی خود یک باتری 80 کیلووات ساعتی در نظر می گیرد که در مدل پایه، بردی برابر با 483 کیلومتر را برای آن به همراه دارد.

در ماه های آینده احتمالا شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از این خودرو خواهیم بود. فیسکر این محصول خود را در خاک ایالات متحده آمریکا به تولید می رساند؛ با این حال هنوز محل دقیق تولید آن مشخص نشده است.

در سال های آینده شاهد عرضه خودروهای برقی زیادی از سوی شرکت های مختلف مانند فولکس واگن و بی ام و خواهیم بود. در این میان، تسلا بیش از هر شرکتی دیگری احساس خطر می کند.

ارسال نظر