فیسکر Ocean معرفی شد

رسانه کلیک - فیسکر Ocean از راه رسید. اولین خودروی شاسی بلند تمام الکتریکی Fisker با قیمت پایه 37,500 دلار وارد بازار خواهد شد.

فیسکر Ocean معرفی شد

تنها شرکت های فعال در حوزه فناوری از محصولات جدید خود در نمایشگاه CES 2020 رونمایی نمی کنند. امروز شرکت خودروسازی فیسکر از اولین خودروی شاسی بلند تمام الکتریکی خود با نام فیسکر اوشن رونمایی کرد. این خودرو از سال 2021 وارد بازار می شود و بردی برابر با 482 کیلومتر دارد. قیمت فیسکر Ocean در نسخه پایه برابر با 37,499 دلار است.

مشخصات فنی فیسکر Ocean

مشخصات فنی فیسکر Ocean

بر اساس اعلام فیسکر، این خودرو از یک باتری 80 کیلووات ساعتی بهره می برد که بردی برابر با 482 کیلومتر را برای آن به همراه دارد. سرعت این خودروی برقی در مدت زمان 2.9 ثانیه از صفر به 96 کیلومتر بر ساعت می رسد. خریداران می توانند آن را مجهز به سیستم چهار چرخ محرک سفارش دهند، البته در نسخه استاندارد قدرت تولیدی موتور به دو چرخ آن منتقل می شود.

در کابین از طراحی ساده ای استفاده شده که مشابه با تسلا مدل Y و فورد موستانگ Mach-E است. یک نمایشگر بزرگ روی کنسول قرار گرفته و یک نمایشگر به عنوان کیلومترشمار دیجیتال برای کاربران در نظر گرفته شده است. این خودرو قابلیت شارژ وایرلس و هدآپ دیسپلی را در اختیار خریداران قرار می دهد. زیر نمایشگر اصلی 5 دکمه هپتیک قرار گرفته که امکان دسترسی سریع به هوم اسکرین، سرعت فن، دما و صدا را فراهم می کند.

قیمت خودروی برقی فیسکر اوشن

قیمت خودروی برقی فیسکر اوشن

این خودرو از اواخر 2021 وارد بازار می شود؛ بنابراین باید منتظر عرضه عمده آن در اوایل سال 2022 باشیم. قیمت پایه فیسکر اوشن در ایالات متحده آمریکا برابر با 37,499 دلار است که البته با مشوق های مالیاتی، قیمت آن به 30 هزار دلار کاهش پیدا می کند. کاربران با پرداخت ماهانه 379 دلار تا زمان عرضه، می توانند بخش بزرگی از قیمت آن را تامین کنند.

ارسال نظر