پیش‌فروش تارا آغاز شد

گروه صنعتی ایران خودرو طرح پیش‌فروش محصول تارا را از امروز (یکشنبه ۲۸ شهریور ماه) آغاز کرد.

پیش‌فروش تارا آغاز شد

محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو در طرح پیش‌فروش، با موعد تحویل حداکثر یک‌ساله عرضه می‌شود و اردیبهشت تا مهر ۱۴۰۱ زمان تحویل خودروهای ثبت‌نامی است. مهلت ثبت‌نام برای شرکت در طرح پیش‌فروش 3 روز خواهد بود.

متقاضیان برای خرید به سایت فروش محصولات ایران خودرو ( اینجا ) مراجعه کنند.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده، به منظور تنوع‌بخشی به رنگ محصول در این طرح، تارا به رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری، مشکی آبنوس،‌ آبی رویال و آبی کبود عرضه شده است. همچنین در آینده نزدیک رنگ‌های خاص سفارشی نیز به طیف رنگ‌های محصول تارا افزوده خواهد شد.

در طرح پیش‌فروش تارا، متقاضیان نهایی که پس از قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در روز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه مشخص خواهند شد، با پرداخت مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان نسبت به ثبت‌نام اقدام خواهند کرد.

مراسم قرعه‌کشی به صورت زنده از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

گفتنی است طبق آمارهای منتشر شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، گروه صنعتی ایران خودرو در 5 ماه نخست امسال با تولید ۱۸۸ هزار و ۳۸۹ دستگاه خودرو عنوان بزرگترین خودروساز کشور را از آن خود کرد. (اینجا بخوانید: رشد ۱.۵ درصدی تولید خودرو تا پایان مرداد ماه )

ارسال نظر