جزییات فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو (30 فروردین)

از امروز سه‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه، دومین فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو در ۱۴۰۱ با ۴ محصول (دو مدل پژو پارس. دو مدل راناپلاس) آغاز شده و تا سه روز مهلت ثبت‌نام دارد. قرعه کشی ۴ اردیبهشت خواهد بود.

جزییات فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو (30 فروردین)

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا، ایران خودرو اعلام کرده که در راستای اجرای طرح فروش محصولات خود به صورت هفتگی در سه‌شنبه‌ها، این هفته سی‌ و هفتمین مرحله از طرح فروش فوق‌العاده محصولات خود را برای 4 محصول زیر اجرا می‌کند:

  • پژو پارس سال با موتور XU۷P
  • پژو پارس سال با موتور TU۵
  • راناپلاس
  • راناپلاس با موتور TU۵P پانوراما و گیربکس شش سرعته دستی

در طرح قبلی که سی‌وششمین طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو بود، دو مدل خودرو جدید شامل پژو ۲۰۷ اتوماتیک مجهز به گیربکس شش سرعته با رنگ قرمز و پژو ۲۰۶ تیپ سه با سقف شیشه‌ای برای اولین بار، در کنار پژو پارس مجهز به موتور XU۷P، پارس ELX با موتور TU۵، راناپلاس با موتور TU۵ پلاس سقف شیشه‌ای و همچنین مجهز به گیربکس شش سرعته دستی عرضه شد و در مجموع 5 میلیون و ۲۱۸ هزار و ۳۸۴ نفر برای ۱۱ هزار و ۷۵۰ دستگاه مشارکت کردند. ( ۵ میلیون نفر متقاضی فقط برای ۱۱ هزار خودرو )

از این تعداد متقاضی، یک میلیون و ۴۱۲ نفر برای ۲۵۰ دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ سه با سقف شیشه‌ای، 2 میلیون و ۱۳۹ هزار و ۶۹۱ نفر برای ۱۵۰۰ دستگاه پارس TU۵ ELX، یک میلیون و ۱۸۵ هزار ۸۱ نفر برای ۷۵۰۰ دستگاه پژو پارس (مجهز به موتور XU۷P)، ۵۵۹ هزار و ۲۶۴ نفر برای پژو ۲۰۷ اتوماتیک شش سرعته با ظرفیت ۱۴۰۰ دستگاه و در نهایت ۳۳۰ هزار و ۲۳۶ نفر برای ۱۱۰۰ دستگاه راناپلاس پانوراما ثبت‌نام کرده بودند. قرعه‌کشی طرح مذکور شنبه ۲۰ فروردین ماه برگزار شد.

همزمان با این طرح، سومین طرح حمایت از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای اختصاص خودرو به مادران برگزار شد که در مجموع ۱۵۹ هزار و ۶۲۳ نفر برای ۱۱ هزار و ۷۵۰ دستگاه خودرو ثبت‌نام کردند.

حال در فروش این هفته ایران‌خودرو، همان‌طور که اشاره شد، چهار محصول این شرکت برای فروش با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه شده است.

متقاضیان این طرح از امروز (سه شنبه ۳۰ فروردین ماه) به مدت سه روز (تا پایان روز پنجشنبه ۱ اردیبهشت ماه) فرصت دارند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌ درخواست خود اقدام کنند.

با توجه به تعطیلی روز شنبه هفته آتی، مراسم قرعه‌کشی برای تعیین مشتریان نهایی، یکشنبه (۴ اردیبهشت ماه) با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد. پس از قرعه‌کشی، اسامی منتخبان از طریق سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک اعلام خواهد شد. منتخبان این طرح سه روز برای واریز کامل وجه مبلغ خودرو خود مهلت خواهند داشت.

کماکان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش، اقدام به ثبت‌نام کنند.

محدودیت‌های فروش فوق‌العاده نیز همچنان در این طرح اجرا می‌شود و بر این اساس شرط‌هایی از جمله اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (ثبت‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی‌نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و... اعمال خواهد شد.

همچنین همزمان با این طرح، چهارمین مرحله فروش محصولات ایران‌خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم یا بعدی آن‌ها از ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد به دنیا آمده باشند، اجرا خواهد شد.

مادران مشمول، امکان ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از محصولات ایران‌خودرو را خواهند داشت.

اگر تعداد متقاضیان این بخشنامه بیشتر از ظرفیت شرایط فروش باشد، منتخبان نهایی با قرعه‌کشی مشخص می‌شوند. در غیر این صورت تمام مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تایید سازمان‌های ذی‌ربط برسد، می‌توانند وجه خودروی انتخابی را واریز کنند.

همچنین بخوانید: اولین فروش فوری سایپا در ۱۴۰۱ از ۲۹ فروردین

ارسال نظر