آیینه های هوشمند پاناسونیک، انقلابی در دنیای تکنولوژی

آيينه هاي هوشمند كمپاني پاناسونيك پدیده ای تازه در دنیای تکنولوژی محسوب می شوند که همگان را تحت تاثیر خود قرار داده اند.

آیینه های هوشمند پاناسونیک، انقلابی در دنیای تکنولوژی

به گزارش کلیک، به تازگی اين كمپاني در نمايشگاه CES سال ٢٠١٦ تكنولوژي آيينه هوشمند خود را مجددا به نمايش گذاشت با این تفاوت که اين بار تغييراتي در آن ايجاد کرده که استفاده از این آیینه را جذاب تر می کند. این محصول جدید، يك آيينه براي تجزيه و تحليل پوست است در حالي كه ديگري داراي ابزارهاي آرايش است و مي توانيد انواع مختلف آرايش را روي صورت خود امتحان كنيد.
اين آيينه هاي هوشمند چند خصوصيت مشترك دارند، هر دوي آنها داراي يك دوربين براي عكس گرفتن از صورت شما هستند و براي تنظيم آن بايد چشم هايتان را روي خط افقي آن تنظيم كنيد و از دیگر تشابهات آنها میتوان به صفحه نمایش لمسی در آن ها اشاره کرد.
اين آيينه هم چنين به علائم پيري در صورت افراد نيز اشاره می کند. يكي از سخنگويان اين شركت طی اظهار نظری عنوان کرد كه اين آيينه ها آنقدر هوشمند هستند كه حتي با وجود لايه هاي ضخيم مواد آرايشي هم تشخيص مي دهند كه مثلا پوست صورت شما نياز به آب رساني بيشتري دارد یا خیر. شما هم چنين مي توانيد عكس هاي قبلي خود را با عكس هاي جديد مقايسه و ببينيد كه آيا شرايط پوست شما در طول زمان پيشرفتي داشته است؟ اين مورد براي زماني كه مي خواهيد متوجه شويد كه كرم يا مرطوب كننده اي كه به پوست خود زده ايد اثربخش بوده يا خير مناسب است.
از طرف ديگر آيينه آرايشي، به شما اجازه امتحان كردن انواع آرايش از سايه هاي گوشه چشم گرفته تا ایجاد مدل لب هلويي را می دهد. شما با اضافه كردن يك پالت مخصوص به نرم افزار فتوشاپ، اين آرايش را به خوبي روي پوست خود تنظيم كنيد و مثلا مژه ها را پرتر كرده و ظاهر كلي صورت خود را تغيير دهيد. هم چنين انواع مختلف آرايش مانند "خطي" و "عروسكي" را امتحان كنيد.
ايده اي كه در اينجا وجود دارد این است که اين آيينه هاي هوشمند مي توانند در مكان هاي فروش، مخصوصا قسمت لوازم آرايشي فروشگاه ها مورد استفاده قرار گيرند و به شما لوازمي كه براي پوست تان مناسب است معرفي كنند و شما مي توانيد به راحتي آنها را خريداري كرده و يا روي صورت فرد ديگري امتحان كنيد.
منبع: engadget

ارسال نظر