آموزش صفر تا صد بازاریابی با ویدان

رسانه کلیک - ویدان یک پلتفرم مهارت آموزی آنلاین بوده که در تیرماه 1397 رونمایی شده است. دکتر محمد مهدی ربانی موسس ویدان است.

آموزش صفر تا صد بازاریابی با ویدان

" ویدان" (vidone.ir) یک پلتفرم مهارت آموزی آنلاین است، که با شعار «قهرمانان هر روز آموزش می‌بینند» کار خود را در سال 1395 آغاز کرد و با چشم اندازی با نام «دسترسی هر ایرانی به آموزش با کیفیت، بدون هزینه بالا» در تیرماه 1397 رونمایی شد.

کلیه دروس در اپلیکیشن ویدان توسط مدرسین و اساتید مطرح دنیا در دانشگاه هاروارد، استنفورد، وارتون و همچنین مشاوران شرکت های بزرگ دنیا مانند IBM و Apple تدریس شده و برای افزایش تنوع دروس و منابع، همکاری با دانشگاه SSHE سوییس، دانشگاه اشتاین بایس برلین و آکادمی صادرات آلمان از سال گذشته آغاز شده است.

ویدان با خرید بیش از سه هزار دوره آموزشی بین المللی و ترجمه تخصصی، ویرایش حرفه‌ای و دوبله به زبان فارسی، هر روز یک دوره جدید را به فارسی زبانان ارائه می‌کند.

دکتر محمد مهدی ربانی به عنوان موسس ویدان دارای بیش از ده سال سابقه مشاوره و تدریس؛ همچنین خود شخصا نیز موسس چندین کسب و کار و استارتاپ است و همیشه در روند آموزش‌های خود، تئوری‌های روز جهان را با تجربیات کاربردی خود ترکیب می نماید.

وی دارای PhD مدیریت است و در دانشگاه‌های معتبرجهان از جمله دانشگاه زوریخ، دانشگاه مادرید و دانشگاه پلی تکنیک لوزان کسب دانش کرده است.

همچنین وی به صورت مداوم و مستقیما مفتخر به شاگردی اساتید برتر دنیا چون دکترریچاردمایر و برایان تریسی وجک کنفیلد وپروفسور مالکوم مک دونالد است و به صورت رسمی گواهینامه مربی گری و تدریس خود را از جک کنفیلد دریافت نموده، و موفق به اخذ گواهینامه تدریس از WIFI اتریش (معتبرترین نهاد آموزشی بازرگانان اتریش) شده است.

برگزاری دوره تسلط بر بازاریابی

این دوره توسط دکتر ربانی موسس ویدان برای مدیران و صاحبان کسب و کار - مدیران بازاریابی و فروش و افرادی که می‌خواهند مشاور یا مدرس شوند طراحی شده و بسیار کارساز و مفید است.

آموزش اصولی و آکادمیک+ بیان تجربه‌ها و مشاوره‌های جناب آقای دکتر ربانی به شرکت‌ها و سازمانها بر اساس سرفصل‌های دوره انجام می گیرد.

نکته جالب اینجاست که این دوره از آموزش، شامل گارانتی برگشت وجه می‌شود. به این صورت که تا جلسه پنجم اگر فردی از ادامه دوره منصرف شده است وجه وی کاملاً عودت داده می‌شود.

آموزش این دوره که از اول بهمن ماه سال جاری خواهد بود به صورت آنلاین، و زمان دوره 1000دقیقه و 60 روز است، به بیان دیگر هر دو روز یک درس برای کاربر در اپلیکیشن فعال خواهد شد، همچنین یک گروه اختصاصی در تلگرام برای ثبت نام کنندگان به مدیریت شخصی دکتر ربانی تشکیل خواهد که این افراد توسط مدرس پشتیبانی می‌شوند تا در نهایت به نتیجه دلخواه برسند.

پس از اتمام دوره، یک آزمون آنلاین برگزار خواهد شد و افرادی که امتیاز قبولی را کسب نمایند مدرک معتبر بین المللی از دانشگاه SSHE سوئیس را دریافت خواهند کرد.

برای استفاده از تخفیف50 درصدی و ثبت نام در دوره «تسلط بر بازاریابی» روی لینک زیر کلیک کنید.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 09023010212 تماس حاصل فرمائید.

ارسال نظر